UŞAK 29°C
Parçalı Bulutlu
DOLAR
5,6551
EURO
6,3619
ALTIN
259,04
BIST100
101.849
Son Dakika Haberler

DSP’DEN MALİ MÜŞAVİRLER ODASINA ZİYARET208 Görüntüleme

kategorisinde, 16 Mart 2019 - 8:53 tarihinde yayınlandı

DSP belediye başkan adayı Ali Osman Aşcı çalışmalarına devam ediyor.

Demokratik Sol Parti belediye başkan adayı Ali Osman Aşcı Uşak Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler odasını ziyaret etti.

Oda başkanı Uğur Albayrak ile başkan yardımcısı Mustafa Mıdık ve USMMO genel sekreteri Çiğdem Uğuz  tarafından karşılanan DSP Uşak belediye başkan adayı Ali Osman Aşcı, geçtiğimiz hafta kutlanan muhasebe haftasını da kutladı.

Merkez ilçe başkanı Yüksel Duygu,il genel meclisi üyesi adayı Şemsettin Kurden ve partililerin katıldığı Uşak Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler odasını ziyaret sırasında sıcak ve samimi sohbet yaşandı.

Uşak Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Uğur Albayrak, DSP belediye başkan adayı Ali Osman Aşcı’nın ziyareti sırasında yaptığı konuşmada ‘’Seçim döneminde siyasi partilerimiz odamızı ziyaret ederek düşüncelerini anlatıyorlar.Demokratik Sol Parti ve belediye başkan adayı Ali Osman Aşcı’yı odamız da misafir etmekten mutlu olduk.Bir basın mensubunun siyasette yer alması ve aday olarak sorumluluk üstlenmesini memnuniyetle karşıladık’’ şeklinde konuştu.

DSP merkez ilçe başkanı Yüksel Duygu ise ‘’Sayın oda başkanımızın daveti ve ev sahipliğinden büyük memnuniyet duyduk,kendilerini ve çalışma arkadaşlarını ziyaret etmekten mutlu olduk’’ dedi.

Demokratik Sol Parti belediye başkan adayı Ali Osman Aşcı ise ‘’Ülkemizin kurtarıcısı, kurucusu büyük önder Atatürk’ün en iyi en iyi ekonomistler olarak tanımladığı mali müşavirler odamızı ve sayın başkan Uğur Albayrak ile çalışma arkadaşlarının geçmiş haftalarını kutluyorum. Mali müşavirler hayatımızın her anında rehberimiz, yol göstericimiz olmuştur ve olmaya da devam edecektir. Çalışmalarında başarılarının artarak devam etmesini diliyorum’’ dedi.

Konuşmaların sonunda DSP belediye başkan adayı Ali Osman Aşcı, serbest muhasebeci ve mali müşavirler odası başkanı Uğur Albayrak’a çiçek takdim ederek teşekkür etti.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER