UŞAK 19°C
Sağanak Yağışlı
Son Dakika Haberler
  • 16:48

EŞME VE KÖYLERİNDE ALİM TUNÇ RÜZGARIpost_views_covbq Görüntüleme

kategorisinde, 10 Ekim 2015 - 7:55 tarihinde yayınlandı

WQ WQQ

UŞAK AK PARTİ MİLLETVEKİLİ adayı Dr.Alim Tunç seçim çalışmaları için gittiği eşme ve köylerinde siyaset sahnelerinde görülmeyen bir karşılamalara şahit oluyor.

Köylüler; Alim Tunç’un  2002 yılı seçimleri öncesi Eşme’deki köyleri ziyaret ettikten sonra,  verdiği sözleri yerine getirmek ve seçmene teşekkür ziyaretlerinde bulunmak için seçimden sonrada bu köyleri ziyaret eden tek milletvekili olduğunu söylediler.  Köylüler tarafından coşkulu ve çok sıcak bir şekilde karşılanan UŞAK AK PARTİ MİLLETVEKİLİ adayı Dr.Alim Tunç’a köylüler,  sen bizim parti gözetmeksizin oy vereceğimiz bir kişisin, bizim için parti önemli değil, önemli olan  senin ismin ve hizmetlerindir. Sen bizim her zaman yanımızdaydın telefonlarımıza her zaman çıktın, her yardıma ihtiyaç duyduğumuzda yanı başımızdaydın, dediler. Alim Tunç’a çok yakın ilgi gösteren Eşme Köylüleri,  Dr .Alim Tunç’a şükran duyduklarını,  bu seçimde taraflı tarafsız herkesin Uşak Milliyetçiliği yaparak  Dr. Alim Tuncu desteklemesi gerektiğini, kendilerinin bu gereği yerine getireceklerini söylediler.

Her gittiği köyde gördüğü bu çoşku karşısında duygulanan UŞAK AK PARTİ MİLLETVEKİLİ adayı Dr.Alim Tunç  Eşme Uluyayla köyünde buluştuğu seçmenlere milletvekili olduktan sonra dün olduğu gibi bugünde siyasi görüşü ne olursa olsun herkesin yardımına koşacağını ve önce Uşak için hizmet edeceğini ve verilen göreve layık olacağını söyledi.

 

YORUM YAZBENZER HABERLER