UŞAK 15°C
Çok Bulutlu

FETÖ’YÜ KORUYANLARA KURUÇAY’DAN ÜLTİMATOM403 Görüntüleme

kategorisinde, 03 Ocak 2017 - 0:29 tarihinde yayınlandı

img_20170103_012000

Milliyetçi Hareket Partisi Uşak İl Başkanı Muhterem Kuruçay, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması(FETÖ/PDY) kapsamında gözaltına alınan ve çıkarıldığı mahkemece tutuklanan Uşak Üniversitesi Rektörü Sait Çelik‘in davasına müdahil olmak için dilekçe vereceğini belirterek, arkasında kimler varsa bunların da cezalandırılması gerektiği vurgusunu yaptı.

MHP İl Başkanı Kuruçay: Eski Rektör Sait ÇELİK’İ sermaye-siyaset-bürokrasi üçgeninin koruduğunu söylemiştik. Gözaltına alındığı günden beri, bu üçlünün tüm çabalarını ise gülümseyerek izledik. Bu arada MÜSİAD gurubunun da, ne hikmetse ( o hikmet şimdilik bizde kalsın ) Sait ÇELİK için neler yaptığını gördük.

Yukarda bahsi geçen üçgenin bu çabaları, Sait ÇELİK’İ çok sevdiklerinden değil arkasının uzamasından olan korkularıdır.

Yine ÖDP, AŞIRI SOL, PERİNÇEKCİ vs. etiketinde ki bir takım avukat ve aynı zamanda çıkar ilişkisi olan asli vazifesi devleti korumak olan kişilerin FETÖCÜLERİ kurtarma adına Alicengiz ilişkiler içerisinde midir? bu kişilerin bir takım ağır top FETÖCÜLERİN ortak avukatlarıda olması tesadüfmüdür?

Biz FETÖ ile mücadelemizde, şu hususu özellikle vurguladık, koruyan kollayanları, Alicengiz oyunları çevirenleride zamanı geldiğinde adı, ünvanı, siyasette ve bürokaside üstlenmiş olduğu görevi ne olursa olsun deşifre edeceğiz dedik.

Şimdi Sait ÇELİK’İN pek yakında dışarı çıkarılacağını pompalıyorlar. Ben MHP İl Başkanı Muhterem KURUÇAY olarak, Sait ÇELİK’İN FETÖCÜ kirli çamaşırlarını ortaya koyan biri olarak, yarından itibaren bu davaya dilekçe vererek müdahilim.

ÖNCE KÖŞEYE SIKIŞTIR SONRA PARAYA ÇEVİR taktiği güdenler, bilsinler ki vatana ihanet etmektedirler. Bu ihanete asla geçit vermeyeceğiz. FETÖ operasyon ve davalarını ranta çevirmeye, sulandırmaya çalışan SİYASET- SERMAYE-BÜROKRASİ üçgeninde FETÖ’YE yardım, yataklık yapacak olanlar içerisinde KAMİKAZE olacaklar akıllı olun.

Toslamış olduğunuz bu duvardan sizi kimse çekip kurtaramaz. Unutmayınız ki karşınızda ” DEVLET ” var dedi…

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER