UŞAK 3°C
Kar Yağışlı

FİLENİN SULTANLARI ŞAMPİYON OLDUpost_views_covah Görüntüleme

kategorisinde, 28 Ocak 2016 - 23:55 tarihinde yayınlandı

12630767_10208940328133998_1706509540_o

Uşak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Genç Bayanlar Voleybol Takımı spor salonları olmamasına rağmen yağmur, rüzgar, kar, kış demeden yaptıkları çalışmaların mükafatını şampiyon olarak geri aldılar.

24 lise takımının katıldığı il birinciliği turnuvasında tüm rakiplerini geride bırakarak şampiyon olan kız takımının öğrencileri başarının disiplinli istanbulkisbahcesi.org çalışmakla geldiğini ifade ettiler.

Okul takımında oynayan öğrencilerin tamamının karnelerinin de çok iyi olduğu ve aldıkları teşekkür ve taktir belgelerinin yanında okul yönetimince de Onur belgesi ilave edilmiştir. Şampiyon kızlar aldıkları kupayı her zaman kendilerini destekleyen Uşak Mesleki ve izmir.madamnet.com Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Mustafa Kula’ya, müdür yardımcılarına, öğretmenlerine ve okuldan on beş gün madamnet.com önce ayrılan felsefe öğretmeleri Cüneyt Gökmen’e hediye ettiler.

Şampiyon takım daha sonra müdür yardımcıları Remzi Karadurakın kendilerine verdiği şampiyonluk yemeği ile yarıyıl tatiline girdiler.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER