UŞAK 12°C
Yağışlı

GENÇLER MUTLU YARINLAR UMUTLU SERTİFİKASI396 Görüntüleme

kategorisinde, 16 Şubat 2017 - 20:30 tarihinde yayınlandı

Gençler Mutlu Yarınlar Umutlu Projesi Sertifika Teslim Töreni Gerçekleşti.
Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilen, Sektörel Yatırım Alanlarında Genç İstihdamının Desteklenmesi hibe programı kapsamında yer alan, Uşak Üniversitesi tarafından yürütülen ve Uşak Organize Sanayi Bölge Müdürlüğünün ortak olduğu “Gençler Mutlu Yarınlar Umutlu” projesinin sertifika teslim töreni gerçekleşti.
“Gençler Mutlu Yarınlar Umutlu” projesi kapsamında Bilgisayarlı Dokuma Teknolojileri Eğitimini alan 15 akademisyenimize ve KOSGEB işbirliği ile verilen Uygulamalı Girişimcilik Eğitimini başarıyla tamamlayan 120 kişiye sertifikaları, Uşak Üniversitesi Mustafa Kemal Paşa Amfisi’nde, 15 Şubat 2017 tarihinde gerçekleştirilen törenle teslim edildi.
Sertifika teslim törenine Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Osman Nafiz Kaya ile Prof. Dr. Cengiz Soykan, KOSGEB Uşak Müdürü Adem Aypar, Proje Yürütücüsü Yrd. Doç. Dr. Sibel Özafşarlıoğlu Sakallı, Uşak Üniversitesi öğretim elemanları ve davetliler katıldı.
Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Cengiz Soykan törende yaptığı konuşmada proje kapsamında girişimcilik eğitimi alarak sertifika almaya hak kazanan kursiyerleri ve bilgisayarlı dokuma teknolojileri eğitimi alan üniversitemiz akademisyenlerini tebrik ederek, projede emeği geçen herkese teşekkür etti.
KOSGEB Uşak Müdürü Adem Aypar ise KOSGEB destekleri hakkında kısa bir bilgi vererek girişimcilik sertifikası alan katılımcıları tebrik etti.
Konuşmaların ardından sertifika almaya hak kazanan akademisyenlerimiz ile katılımcılara sertifikaları teslim edildi ve tören resepsiyonun ardından sona erdi.

DSC_9665DSC_9670DSC_9710DSC_9732

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER