UŞAK 8°C
Çok Bulutlu

GENÇLİK MECLİSİ BAŞKANINI SEÇTİpost_views_covnu Görüntüleme

kategorisinde, 10 Kasım 2014 - 15:25 tarihinde yayınlandı

KENT

             GENÇLİK MECLİSİ YENİ BAŞKANINI SEÇTİ

              Uşak Kent Konseyi Gençlik Meclisi, seçimli genel kurul toplantısı Atatürk Kültür Merkezi (AKM)’de yapıldı.

Uşak Kent Konseyi Başkanı Zafer Aydın başkanlığında toplanan Gençlik Meclisi genel kurulunda tek başkan adayı olan Selim Aramaz’ın yürütme kurulu listesi oy birliğiyle kabul edildi.

Gençlik Meclisinin yeni başkanı Selim Aramaz seçim sonrası yaptığı konuşmada şunları söyledi;

‘’Meclisimizde yeni bir döneme başlıyoruz.Bu dönemde dinamizmin,değişimin ve yeniliğin öncüsü olan bir gençlik meclisi yapısı ile kentimizde gençlerin aktif katılımda bulunabileceği, zamanını verimli kullanabileceği, Türkiye’ye örnek bir gençlik meclisi olacağız.

Kentte ağırlığı olan gönüllülük ilkesiyle bir araya gelen ve farklı mizaçlara sahip kişilerden oluşan ,karşılıksız olarak Uşak gençliğine ve kentimiz demokrasisine hizmet eden Meclisimizde gençliğin yegane temsilcisi olma yolunda emin adımlarla yürüyeceğiz..

Bana bu görevi layık gören herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Çıktığımız bu yolda Allah bizleri mahçup etmesin..’’

Selim Aramaz başkanlığında Asil ve Yedek Yürütme Kurulu ise oy birliğiyle şu isimlerden oluştu.

Hüseyin Temel,Emine Nur Demir ,Medet Karakaya, Tutku Meral,Büşra Yılmaz,Ahmet Buran,Ayşe Yalçın,Ahmet Çelik,Nefise Aydın,Esra Yüksel,Gökcan Aküzüm,Ömer Duru,Cihan Başçam,Hilal Aktaş,Süleyman Altay,Cengiz Küçük,Sümeyra Sağlam,Ufuk Cura,Burak Ertuğrul.

YORUM YAZBENZER HABERLER