UŞAK 19°C
Sağanak Yağışlı
Son Dakika Haberler
  • 16:48

GÖKHAN ÖZOĞUL MİLLETLE İÇ İÇE ÇALIŞIYORpost_views_covay Görüntüleme

kategorisinde, 13 Ocak 2015 - 19:23 tarihinde yayınlandı

ÖZ

Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Aday Adayı Gökhan Özoğul, Esnaf Odaları ziyaretlerine devam etti. Yapacağı projeler hakkında bilgiler veren Gökhan Özoğul kendisinin de bir esnaf olduğunu belirtti.

Aşçılar ve Lokantacılar Esnaf Odası Başkanı Şeref Parlas, Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Ayçiçek, Kuyumcular ve Saatçiler Esnaf Odası Başkanı Atalay Savaş ve Şöförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Hayri Dönmez’i ziyaret eden Gökhan Özoğul, milletvekili adaylarının daha çok doktor ya da avukat olduğunu ve esnafın dertleri ile dertlenemediklerini ifade etti.

Yaptığı ziyaretlerde projelerinden bahseden Özoğul, birlik olmadan kalkınma ve istihdamın sağlanamayacağını söyledi. Rant kazanmak ve ya Milletvekili maaşı için değil hizmet anlayışı için, Uşak’a borçlu oldukları için bu göreve talip olduğunu belirten Özoğul, “Eğer seçilmem halinde maaşımı almayacağım. Ben maaşımı ne MHP’ye, ne Mehmetçik Vakfına vereceğim. Her mahallede bir tane mahalle annesi oluşturup o mahallede bebeğine süt, mama ve bez alamayan, çocuğunun temel ihtiyaçlarını gideremeyen aileleri tespit edip ihtiyaçlarını gidermek için kullanacağız. Bu ihtiyaçları da alışveriş merkezlerinden değil o mahallede esnaflık yapan bakkal dükkânı işleten vatandaşlarımızdan temin edeceğiz.  Çünkü biliyoruz ki esnafımız kalkınmadan, vatandaşımıza istihdam sağlanmadan bu ülkede huzurdan birlikten ve beraberlikten bahsedilemez” diye konuştu.

YORUM YAZBENZER HABERLER