UŞAK 15°C
Az Bulutlu
DOLAR
5,3093
EURO
6,0082
ALTIN
226,29
BIST100
101.729

HAİN SALDIRILARI MİLLİ ŞUURLA BERTARAF ETTİK7 Görüntüleme

kategorisinde, 19 Eylül 2018 - 12:44 tarihinde yayınlandıAK Parti Uşak İl Başkanı Mehmet Çakın, 19 Eylül Gaziler Gününedeniyle bir mesaj yayımladı.

Mesajında, şehit ve gazilerin Türkiye Cumhuriyeti’nin bölünmez bütünlüğü için canlarını ortaya koyduklarını belirten Mehmet Çakın, kurtuluş savaşı dönemindeki badirelerin ve son olarak 15 Temmuz’daki hain darbe girişiminin aynı milli şuurla bertaraf edildiğini söyledi.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Mehmet Çakın, “Geçmişten günümüze, aziz milletimiz devleti, ülkesi, vatanı, bayrağı ve sevdikleri için her zaman canını ortaya koymuştur. Bu anlayış, Çanakkale Savaşı’nda, Dumlupınar’da ve tarihimiz boyunca milletimize yöneltilen tüm saldırılara karşı koymada hiç değişmemiştir. Milletimiz son olarak 15 Temmuz’da hain bir darbe girişimiyle karşı karşıya kalmış ve yine aynı milli şuurla hareket ederek, kaos planlarını bertaraf etmeyi başarmıştır. Şehit ve gazilerimiz, ülkemiz için canlarını ortaya koymuşlardır ve bizim için her zaman özeldirler. Bu duygu ve düşüncelerle AK Parti Uşak İl Teşkilatı olarak kahramanlarımızın daima yanında olduğumuzu ve olacağımızı ifade ediyor, aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, kahraman gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Etiketler:
YORUM YAZ


BENZER HABERLER