UŞAK 14°C
Parçalı Bulutlu

HEMŞEHRİLERİMİZLE BİRLİKTE KENTİMİZİ YÖNETİYORUZpost_views_couwo Görüntüleme

kategorisinde, 05 Nisan 2016 - 17:13 tarihinde yayınlandı

IMG_665C84-17E032-A5FA53-76CB7E-CC10F7-AA9DD3

Cahan, “Hemşehrilerimizle Birlikte Kentimizi Yönetiyoruz”

Belediye Başkanı Nurullah Cahan “Uşak’ta hemşehrilerimiz ve muhtarlarımızla sürekli iç içe olmak suretiyle beklentileri öğrenerek çözüm sağlıyoruz” dedi.

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, Fatih, Cumhuriyet, Fevzi Çakmak ve Atatürk Mahallesi Muhtarlarını ziyaret etti. Ziyarette kentin sorunları ve beklentilerinin dinlenilmesinin yanı sıra, farklı sokaklara gidilerek vatandaşların istekleri de dinlendi. Sıkıntıların bitirilmesi yönünde ize söz ve talimat verilerek hemen çalışmalara başlandı.

Yanlarındayız

“İlimizin sorunlarını her zaman olduğu gibi halkımızla birlikte çözmek için sürekli istişare içindeyiz” diyen Belediye Başkanı Nurullah Cahan, “Belediyemiz kentimizin sorunlarını dikkate alan bir şekilde çalışma yapmaktadır. Asla ‘Yaptım oldu’ mantığını benimsemeyen Belediyemiz, proje ve çalışmalarını kentimizde yaşayanlarla görüşerek hayata geçirmektedir. Bu nedenle yönetimimiz sürekli hemşehrilerimizin arasında olmak suretiyle, vatandaşlarımızın kente dair isteklerini yerinde dinliyor. Bugün de 4 mahalle muhtarımız ve mahalle sakinleriyle buluşarak görmek istedikleri mahalleleri sorduk. Şikayet ve beklentilerini ise en ince ayrıntısına kadar not edip çözme konusunda söz verdik” ifadesini kulandı.

Sosyal sorumluluklarımızı da yapıyoruz

Sosyal sorumluluk çalışmalarını da bu sayede daha iyi icra ettiklerini vurgulayan Cahan, “Gittiğimiz yerlerde hemşehrilerimizin isteklerini dinlemekle birlikte, zor durumda olan vatandaşlarımızı da vatandaşlarımız aracılığıyla öğrenme imkanına sahip oluyoruz. Bu şekilde insanlarımızın dertlerine de merhem oluyoruz. Bundan sonra da kentimizi hemşehrilerimizle birlikte yönetmek adına üzerimize düşen ne varsa yapmaya devam edeceğiz” şeklinde konuşarak sözlerini noktaladı.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER