UŞAK 2°C
Sisli

HEMŞİRELER GÜNÜ KUTLAMALARIpost_views_covgg Görüntüleme

kategorisinde, 13 Mayıs 2015 - 8:58 tarihinde yayınlandı

HEM

12 Mayıs “Hemşireler Günü” ve Anneler günü dolayısıyla Uşak Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterlik ve bağlı hastaneler tarafından düzenlenen etkinlikte sağlık çalışanları bir araya geldiler. Sağlık çalışanları “Hemşireler Günü ve Anneler Gününü birlikte geçirmenin heyecanını yaşadılar.
Uşak Kamu Hastaneleri Birliğinin bağlı hastanelerin düzenlediği çalışan tüm sağlık mensuplarını bir araya getiren etkinliğe; Eşme Kaymakamı Türker Çağatay HALİM, Eşme Cumhuriyet savcısı Bahadır Ayaydın, Uşak Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm.Dr.Yalçın Atlı, İdari Hizmetler Başkanı Dr.Ahmet Mart, Uşak devlet ve Eşme Devlet hastanesi idarecileri ile hastane çalışanları, eşleri ve çocukları katıldılar.
12 Mayıs “Hemşireler Günü” ve Anneler günü dolayısıyla Uşak Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Yalçın ATLI etkinlik ile ilgili açıklama yaptı. Atlı açıklamasında; “Hemşire ve ebelerimiz sağlık sektörünün vazgeçilmez çalışanlarıdır. Hemşirelik insan sevgisiyle dolu, şefkatle, sabırla yapılan kutsal ve onurlu bir meslektir İnsanlar yardıma en fazla ihtiyaç duydukları anda, canlarını hemşire ve ebelerimize emanet etmektedir. Bu sağlık çalışanları üzerindeki stresi azaltmak ve onları mutlu ve memnun etmek biz idarecilerin görevleri arasındadır. Çalışanlar ne kadar mutlu ne kadar huzurlu ve güven ortamında olurlar ise sağlık tesislerimizden tedavi almak için gelen çok değerli vatandaşlarımıza sunulan hizmet kalitesi de o denli yükselecektir.
Çalışanlarımızı bu tür etkinliklerde bir arada görmekten çok mutluluk duyduğunu ve birlik ve beraberliğimizin pekişmesine katkı bulunduğunu belirtti. Ailelerimizle birlikte tüm çalışanlar olarak birlik beraberlik içerisin de stresten uzak çok güzel bir etkinlik gerçekleştirdik. Etkinliğimize katılan, bizlere destek veren tüm protokol üyelerimize, katılımcılara, basınımıza, tüm Hemşirelerimizin bu güne isabet eden Anneler Günlerini kutlar, sağlıklı mutlu günler dilerim. Dedi.
Eşme devlet hastanesinde yapılan etkinlikte Eşme Devlet Hastanesi idarecileri tarafından eski başhekimi Dr Ahmet Mart’a hediye taktim edildi.
Etkinliğe katılan Sağlık çalışanları bir arada hoş sohbet etme fırsatı buldular. Etkinlikler kokteyl ile sona erdi

 

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER