UŞAK 27°C
Az Bulutlu

EMNİYET MÜDÜRÜ İBRAHİM ERGÜDER: UŞAK DESTEKLERİNİZLE DAHA GÜVENLİpost_views_covgc Görüntüleme

kategorisinde, 06 Mart 2015 - 22:15 tarihinde yayınlandı

EMNİYT

Uşak’ın yeni atanan İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder, işe hızlı başladı. asayiş, kaçakçılık ve huzur operasyonları ile suçlulara göz açtırmıyor.

İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder bir basın açıklaması yaparak Uşak Halkı ile el ele verildiği zaman daha güçlü ve güvenli olunacağını söyledi.

 

İl Emniyet Müdürü Sayın İbrahim ERGÜDER;
“Asayiş ile kamu düzeninin korunması ve daha huzurlu bir Uşak için siz değerli vatandaşlarımızın ihbar, şikayet ve değerlendirmeleri; sizlere daha etkin ve kaliteli bir hizmet sunabilmemiz açısından büyük önem arz etmektedir.
155 Polis İmdat Hattını arayan vatandaşlarımızın bilgileri kesinlikle gizli tutulacak olup; Vatandaşlarımızın ihbarlarında “kim, ne zaman, nerede, ne maksatla, nasıl, ne yapmıştır ve o anki durumu nedir, suç faili veya failleri kaçmışsa; hangi istikamete, ne ile kaçmışlardır” sorularına cevap verecek şekilde bilgi vermeleri, meydana gelebilecek olumsuzlukları en kısa sürede çözüme ulaştıracaktır.
Bir suçun işleneceğinden şüpheniz varsa ya da şüpheli bir şey duyuyor veya görüyorsanız 155 Polis İmdat Hattını aradığınızda, emin olun ki ekiplerimiz en kısa zamanda yardımınıza geleceklerdir.
VATANDAŞLARIMIZ AYRICA İHBAR VE ŞİKAYETLERİNİ:
155 Polis İmdat Hattını arayarak;
0 276 227 23 80 ve 0 505 318 64 00 numaralı telefonları arayarak;
Cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne 155 yazarak (SMS) yoluyla;
İnternet üzerinden usak155@egm.gov.tr adresinden mail yoluyla ulaşabilirler.
Ayrıca; İnternet sayfamız olan www.usak.pol.tr adresinde bulunan “Mesaj Gönderin” bölümünden de yapmış olduğumuz uygulamalar ve hizmetler hakkında yapacağınız her türlü değerlendirmeler, varsa olumsuzlukların giderilmesi için gerekli düzenlemeler yapılacak ve olumlu gördüklerinizde bizleri moral ve motivasyon yönünden sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için şevk ve azmimizi artıracaktır.”
Saygılarımla kamuoyuna duyurulur.

 

YORUM YAZBENZER HABERLER