UŞAK 12°C
Sisli

İŞ ADAMI SESLİ TESLİM OLDUpost_views_covbn Görüntüleme

kategorisinde, 18 Ekim 2015 - 18:52 tarihinde yayınlandı

PPPÜ

Uşak’ta Cumhuriyet Başsavcılığı’nın aldığı karar doğrultusunda başlatılan operasyon kapsamında hakkında gözaltı ve yakalama kararı olan Uşak Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve işadamı Mehmet Sesli, sabah saatlerinde polise teslim oldu.

Uşak’ta geçtiğimiz çarşamba günü Cumhuriyet Başsavcılığı’nın aldığı karar doğrultusunda Uşak İl Emniyet Müdürlüğü KOM Şube Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince, Uşak ili genelinde daha önceden belirlenen 60’a yakın adrese eş zamanlı operasyon düzenlenmişti. Jandarma ve polis ekipleri, hakkında yakalama kararı çıkartılan 41 kişiden 24’ünü gözaltına almış, nöbetçi mahkemede hakim karşısına çıkarılmıştı. 2 kişi hakkında tutuklama kararı alırken, diğer şüpheliler yurtdışı çıkış yasağı konularak serbest bırakılmıştı.
Operasyon kapsamında hakkında arama kararı olan ve çarşamba gününden bu yana aranan Uşak Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Sesli, sabah saatlerinde İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürlüğü’ne gelerek teslim oldu.
Emniyetteki ifade işlemleri tamamlanan Mehmet Sesli daha sonra Uşak Adliyesi’ne sevk edildi.

YORUM YAZBENZER HABERLER