UŞAK 27°C
Az Bulutlu

İSMAİL DEMİREL SEÇİM ÇALIŞMALARINA İLÇE VE KÖYLERDE DEVAM EDİYORpost_views_coveo Görüntüleme

kategorisinde, 14 Ocak 2015 - 18:42 tarihinde yayınlandı

ADAY

CHP Uşak Milletvekili Aday Adayı İsmail Demirel ilk milletvekili aday adayı olarak ilçe ve köy ziyaretlerine devam ediyor. Merkez ve ilçe köylerine düzenlediği ziyaretlerde vatandaşlarla sohbet ediyor dertlerini dinliyor.

Uşak’ı etkisi altına alan yağmur ve kar yağışına aldırmadan ulaşılmadık yer adım atılmadık köy bırakmamak için gece gündüz seçim çalışmalarına ve ziyaretlerine devam eden Demirel, bir sohbet havası içinde çiftçinin ve köylünün derdine derman olmak adına sorunlarını dinliyor. Sivaslı ve Karahallı ilçeleriyle başladığı ziyaretlerine ara vermeden devam eden Milletvekili aday adayı İsmail Demirel, “Cumhuriyet Halk Partisi olarak bizler çalışanın, köylünün ve emekçinin yanındayız. Aday adaylığım süresince merkez ve ilçelerimizde bulunan 244 köyü ziyaret edeceğiz. Gelen zamların artması ve desteklemelerin yetersiz olması köylümüzü 12 yılda mağdur bıraktı. Ekinini ekemez, ürününü değerince satamaz oldu. Toplumun her kesimine, işçisinden işverenine, köylüsünden çiftçisine derman olmak, hizmet götürmek için milletvekili aday adayı oldum inşallah sizlerin desteğiylede kazanacağım” dedi.

İstikrarlı duruşu ve tecrübeli olmasıyla tanıdığımız İsmail Demirel’in her gününü vatandaşlara ayırdığı ve hizmet sağlamak adına çalıştığı aşikâr. Köyler, esnaflar derken ziyaretlerine sivil toplum kuruluşları başkanları ile işçi emekçisi vatandaşları da dâhil eden İsmail Demirel toplumun her kesimine hitap edecek bir vekil olmayı kendine hedef olarak seçmiş görünüyor.

YORUM YAZBENZER HABERLER