UŞAK 17°C
Gök Gürültülü
Son Dakika Haberler
  • 16:48

İSTANBUL’DAKİ YAZITEPE’LİLERDEN CİRİT SPORUNA DESTEKpost_views_couxw Görüntüleme

kategorisinde, 13 Kasım 2015 - 19:04 tarihinde yayınlandı

xxx

İstanbul’da Bulunan Uşak Banaz Yazıtepe Köyü Derneği Ata sporu ciride destek vermeye devam ediyor.

Yazıtepe Köyü Derneği Türkiye şampiyonasına katılmaya hak kazanan iki Uşaklı cirit takımına seyirci ve moral desteği veriyor. İstanbul Kâğıthane’de 13 ve 15 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek şampiyonada iki Uşak temsilcisine seyirci desteği sağlanacak.

Türkiye Cirit Şampiyonasına katılacak olan Akse ve Bir Eylül Atlı Spor Kulübü oyuncuları İstanbul Yazıtepe’liler Derneğini ziyaret etti. Ziyaretten oldukça memnun olan Takım Üyeleri Her müsabakada bizleri yalnız bırakmayan Yazıtepe’lilere teşekkür ediyoruz her zaman bizimlesiniz inşallah yine sizlerin destekleri ile Final oynayacağız dediler.

Konu Hakkında açıklama yapan Yazıtepe Köyü Dernek Başkanı Mehmet Yıldız ise ziyaretle alakalı şunları söyledi: Biz Yazıtepe köylüler olarak, dernek yönetimi olarak Uşak Cirit Takımlarını her zaman desteklemeye devam edeceğiz. Her sene tüm köylülerimizi takımlarımıza destek için götürüyoruz ve bir çok il derneğinden fazla ses vererek takımlarımıza moral desteği veriyoruz. Bu final oyunlarında da inşallah bizlerin seyirci desteği ile takımlarımız Türkiye Şampiyonu olacaklar dedi. Müsabakalara tüm Uşaklıları takımlarımıza destek vermeye davet ediyoruz diyen Yıldız İstanbul’da sadece Yazıtepe’liler yok diğer Uşaklı ve Banazlı hemşehrilerimize de takımlarımızı desteğe çağırıyoruz dedi.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER