UŞAK 15°C
Az Bulutlu
DOLAR
5,3095
EURO
6,0086
ALTIN
226,29
BIST100
101.729

İYİLER HAREKETİ UŞAK’TA BULUŞTU34 Görüntüleme

kategorisinde, 19 Eylül 2018 - 23:07 tarihinde yayınlandı24 Haziran seçimlerin ardından revizyona giren İyi Parti 57 ilde il yönetimlerinde değişikliğe gidiyor.

Uşak ’tada il Başkanlığına Anavatan partisi eski Milletvekili adayı Sanayici iş adamı Naci Yıldırım getirildi.

Partide düzenlenen toplantıda devir teslim töreni yapıldı.

Törene Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Kamil Erozan, Isparta Milletvekili Aylin Cesur, Antalya Milletvekili Hasan Subaşı, Genel İdare Kurulu Üyesi Yavuz Temizer, Merkez Disiplin Kurulu Üyeleri Ali Işıner Haşimoğlu, Ali Kamış, Kurucular Kurulu Üyeleri Başak Karataş ve Musa Ertunga ile çok sayıda partili katıldı.

Toplantıda konuşma yapan Yeni İl Başkanı Naci Yıldırım Sayın genel Başkanımız Meral Akşener’in Başlattığı iyilik hareketini devam ettirmek için buradayız 29 martta yapılacak yerel seçimlerinde canla başla gece gündüz çalışıp Belediye Başkanı çıkaracağız dedi. Başkan Yıldırım Eski il Başkanı Evren Duygu’ya bu zamana kadar yapmış olduğu çalışmalardan dolayıda teşekkür etti.

İyi parti Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Kamil Erozan yaptığı konuşmasında hükümeti eleştirerek 24 Haziran seçimleri baskın bir seçim olmuştur eğer biz iktidar olsaydık biz bir enkaz devir almış olacaktık ama şuan hasta yoğun bakımda diyerek serzenişte bulundu.

Konuşmaların ardından eski il Başkanı Evren Duygu’ya ve yönetimine onur plaketi verildi.

Partide yapılan toplantının ardından Uşak valiliği ve sivil toplum örgütlerine ziyaretlerde bulunuldu.

Etiketler:
YORUM YAZ


BENZER HABERLER