UŞAK 23°C
Gök Gürültülü
DOLAR
5,8370
EURO
6,5001
ALTIN
279,97
BIST100
94.896

İYİLER İYİLİK İÇİN BİR ARADA2071 Görüntüleme

kategorisinde, 11 Mart 2019 - 15:36 tarihinde yayınlandı
 

İYİ Parti’liler esnaf ziyaretinin ardından kalabalık heyet çağrı düğün salonunda partililerle istişare toplantısında bir araya geldi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının Ardından açılış konuşmaları gerçekleşti. İlk açılış konuşmalarını yapan Merkez ilçe Başkanı Hakan Savaş, İl Başkanı Naci Yıldırım, Belediye Başkan Adayı Muhammet Gür,ün teşekkür selamlamalarının ardından Genel başkan yardımcısı Durmuş Yılmaz’la devam etti.

Ekonomiden sorumlu İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Durmuş Yılmaz, “Yerel seçimlerin esası, millete hizmet etmektir. Yerel yönetim milletten aldığı kaynak ile millete hizmet etmek için vardır.

Dolayısı ile bu hizmetten yararlanacak alanların bu hizmeti verenlere herhangi bir borcu yoktur dedi.

Ardından konuşma yapan İyi parti Genel Başkan yardımcısı Koray Aydın, “Uşak’a il ve ilçe yöneticileri ve siz değerli üyelerle son üç haftasına girdiğimiz yerel seçimlerin bir istişaresini yapmak üzere genel merkezimizin görevlendirilmesi ile şu anda aranızdayım.

Genel merkezimizin yaptırdığı anket ve araştırmalara göre İYİ Parti olarak biz şu anda Uşak’ta önde gidiyoruz. Yaptığımız anketlere göre, 3 ya da 5 puan arasında AK Parti’nin önünde gidiyoruz. Ancak seçimlerde son 3 hafta çok önemlidir. Bunun için istişare yapmaya geldik. Seçimleri kazanma noktasını getiren sizlersiniz. Hepinize çok teşekkür ederim” dedi.

İlk defa tansiyonu bu kadar yüksek bir seçim yaşandığına dikkat çeken Aydın, “Ben böyle savaş dilinin hâkim olduğu bir seçim dili görmedim. Seçimlerde öyle bir belagat dili kullanılıyor ki; bizi bölen, ayrıştıran, parçalayan ve ötekileştiren, kendinden olmayan hayat hakkı tanımayacağını söyleyen, devletin gücünü sopa olarak insanların başında sallayan kirli bir ortamda yaşıyoruz dedi.konuşmaların ardından mahalle temsilcilerine törenle belgeleri verildi.

Çağrı düğün salonunda yapılan istişare toplantısının ardından heyet Sivaslı ilçesine hareket ederek orada bir dizi temaslarda bulundu ve Sivaslı Belediye Başkan adayı Ramazan Soydemir’e seçim çalışmalarında destek vermek için hep birlikte esnaf ziyaretinde bulundular.

 

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER