UŞAK 15°C
Az Bulutlu

KAÇAK KAZI OPERASYONU: 8 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI582 Görüntüleme

kategorisinde, 14 Şubat 2017 - 11:37 tarihinde yayınlandı

Uşak’ta 3 kaçak kazı operasyonu, 8 gözaltı

Uşak’ta Jandarmanın kaçak kazı ile mücadelesi aralıksız devam ediyor. Kaçak kazı ile mücadele kapsamından jandarma tarafından yapılan 3 ayrı operasyonda 8 kişi gözaltına alındı.

Edinilen bilgiye göre Jandarma tarafından yapılan istihbari çalışmalar neticesinde Ulubey ilçesine bağlı Aksaz  köyü ile İnay köyleri ve Uşak merkeze bağlı Selvioğlu köyü sınırları içerisinde bulunan 1 nci derecede sit  alanlarında kaçak kaza yapılacağı bilgisine ulaşan ekipler  operasyon için uygun zamanı bekledi.

Aksaz köyü sınırlarında ki kaçak kazı yapanlara operasyon düzenleyen jandarma ekipleri  H.M. , O.Ö. , İ.U. ve N.C. isimli şüphelileri suçüstü yakaladı, aynı gün saat 21:30 sıralarında Selvioğlu köyü sınırlarında kaçak kazı yapanlara suçüstü yapan jandarma S.K. ve C.E. isimli şüphelileri gözaltına aldı.

İnay köyü sınırlarında kaçak kazı yapanları suçüstü yakalamak için uygun anı bekleyen ekipleri  12 Şubat 2017 Pazar günü saat 17:00’da düğmeye bastı.  1 nci derece sit alanında kaçak kazı yapan M.K. ve C.D. isimli şüpheliler gözaltına alındı, 3 olayla ilgili kaçak kazılarda kullanılan malzemelere el konulurken, gözaltına alınan toplam 8 şüpheli hakkında adli işlem başlatıldı.

aksazselviogluulubey (1)ulubey (2)ulubey (3)

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER