UŞAK 27°C
Parçalı Bulutlu

Kağıthane Belediye Başkanı Sayın Fazlı Kılıç’ı Hemşeri İlan Ettikpost_views_covda Görüntüleme

kategorisinde, 14 Ekim 2014 - 1:20 tarihinde yayınlandı

Uşak ilini İstanbul’da en aktif temsil eden derneklerden birisi olan Yazıtepe Köyü Derneği bir ilke daha imza attı. 3 Dönemdir kağıthane belediye başkanlığı yapan Sayın Fazlı KILIÇ’ı Hemşeri ilan etti.

yazıtepe

Yazıtepe köyü Derneği Yönetim kurulu Haziran ayı içerisinde aldığı kararla Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı KILIÇ’ı Fahri hemşeri ilan etmişti. Sayın Fazlı KILIÇ’ı dernek merkezine davet ederek Dernek Başkanımız Sayın Mehmet YILDIZ Fahri hemşehrilik beraatını takdim etti.
Kağıthane Belediye Başkanımızın Derneğimize ve Köylülerimize göstermiş olduğu samimi ve dostane yaklaşıma teşekkür eden Mehmet YILDIZ bundan
sonrada Başkanımızdan yardımlarını ve desteklerini beklediklerini söyledi.
Verilen Fahri hemşerilik beratı için Çok Teşekkür eden Fazlı KILIÇ beniz ziyadesiyle memnun ettiniz. Bir Kağıthanede 500 bin kişilik büyük bir aileyiz bizim hedefimiz tüm aile fertleri ile ilgilenmek ve dertleriyle dertlenmez sevinçleriyle sevinmek olacaktır dedi. 1960 lı yıllardan beri Kağıthanede yaşadığını ve Yazıtepeli’leride gençlik yıllarından beri tanıdığını ve çok samimi ve dost insanlar olduğunu beyan eden Fazlı KILIÇ inşallah köyde görme imkanımız olur, bir gün köyümüzü de birlikte ziyaret ederiz dedi.
Sıcak ve Samimi bir havada geçen çay sohbetinden sonra Belediye başkanı Sayın Fazlı KILIÇ dernek merkezinden ayrıldı.

YORUM YAZBENZER HABERLER