UŞAK 12°C
Yağışlı

Kılıçdaroğlu Seçim Startını Uşak’tan Veriyorpost_views_couzo Görüntüleme

kategorisinde, 25 Eylül 2014 - 15:10 tarihinde yayınlandı

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde olağanüstü kurultay sonrası yeniden genel başkan olarak seçilen Kemal Kılıçdaroğlu 2015 seçimlerinin startını Uşak’tan verecek.

kemal Önümüzdeki sene Hazirran ayında yapılması beklenen genel seçimler öncesinde partilerin yerel teşkilatlarında ve genel merkezlerinde hareketlenmeler başladı.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Sekreteri Gürsel Tekin ; yaptığı açıklamada seçim çalışmalarının erken başlayacağını belirtti.

CHP Genel Merkezine göre Kurban Bayramı hemen sonrasında seçim startı verilecek ve Kılıçdaroğlu’nun talimatları doğrultusunda tüm genel başkan yardımcıları , Milletvekilleri ve parti meclisi üyeleri kısacası tüm teşkilat bir seferberlik havasına girmişler.2015 için tüm teşkilat çalışmalarına başlayacak.

Bayramın hemen ardından Türkiye’nin dört bir yanında yürütülecek çalışmalar nedeniyle 81 ile de ziyaretler gerçekleşecek.Bu ziyaretler kapsamında Kemal Kılıçdaroğlu’nun ilk durağı ise UŞAK olacak.Ardından da Manisa ili olacak.Daha sonra Uşak’tan seçim startını verecek olan Kılıçdaroğlu rotasını GünetDoğu ve Doğu Anadolu bölgelerine çevirecek.

YORUM YAZBENZER HABERLER