UŞAK 8°C
Çok Bulutlu

KIRMIZI IŞIKTA BEKLEYEN ARAÇ ALEV ALDIpost_views_covbg Görüntüleme

kategorisinde, 08 Ocak 2015 - 16:36 tarihinde yayınlandı

GELİŞME

Uşak merkez Stadyum Kavşakta Ankara’dan İzmir yönüne seyir halinde olan 64 LB 767 plakalı, Orhan Yılmaz’a ait olan otomobil kırmızı ışıkta beklerken biranda yanmaya başladı. Sürücü Orhan Yılmaz otomobilden çıkarken, çaresizlik içerisinde yanan aracını üzüntüyle izledi. Yanan araca ilk olarak polis ekipleri müdahale ederken olay yerine kısa sürede gelen Uşak Belediyesi itfaiye ekipleri LPG’li aracı kısa sürede söndürerek kontrol altına aldı. Söndürülen araç kullanılamaz hale geldi.

  Araç sahibi Orhan Yılmaz benzinlikten yeni yakıt aldığını ve aracının benzinde çalışmadığını belirterek oto sanayiye gitmek üzere olduğunu söyledi. Yılmaz; “Araba benzinde çalışmayınca, bende sanayiye gidiyordum. Kırmızı ışıkta durdum, biranda pof sesi geldi ve araç yanamaya başladı. Neden olduğunu anlayamadım. Aracım kullanılamaz hale geldi” dedi.
  Bu arada LPG’li araç yanarken LPG tankının patlama riskine aldırış etmeyen vatandaşlarda cep telefonları ile o anları görüntülemeye çalışırken ilginç anlara sahne oldular. Canlarını hiçe sayan vatandaşlar yardım yerine video çekmeyi tercih etti.

YORUM YAZBENZER HABERLER