UŞAK 29°C
Parçalı Bulutlu
DOLAR
5,7271
EURO
6,3490
ALTIN
276,59
BIST100
95.522

KORAY AYDIN UŞAK’TA358 Görüntüleme

kategorisinde, 10 Mart 2019 - 22:22 tarihinde yayınlandı

 

İYİ Parti Genel Başkan yardımcısı Koray Aydın Uşak,ta Partililerle Buluştu.

Uşak havaalanında yoğun bir kalabalıkla ve büyük bir konvoyla karşılanan İYİ Parti Genel Başkan yardımcısı Koray Aydın, Uşak İl başkanlık binasında Basın toplantısı düzenledi.

Toplantıda iyi parti genel başkan yardımcısı Durmuş Yılmaz Kütahya İl Başkanı Erol Ertürk, İYİ Parti Uşak il Başkanı Naci Yıldırım, Belediye Başkan adayı Muhammet Gür katıldı.

Aydın, toplantıda siyasi hayatımda böyle seçim yaşamadım, seçime değil sanki savaşa gidiyorlar diyerek iktidar partisini ağır bir dille eleştirdi.

İl Başkanlığında 20 dakika süren basın toplantısında, şuan itibariyle adayımızı yapılan anketlerle önde olduğu görünüyor, adayımızın diğer adaylarla ile 5 puan arasında dalgalanmalarla önde olduğu görünüyor.

Dolayısıyla bu süreçte neler yapabiliriz, 3 haftalık süreçte bir istişare yapmak için bugün Uşak’tayız.

Uşak’ta belliki AK Parti ve İYİ Parti arasında bir mücadele var, tabi ki bu önde olan konumumuzu korumak için sistematik bir çalışma yapacağız dedi.

Yerel seçim Genel seçimlere göre daha daha bir seçimdir, dinamikleri daha fazladır, özellikle yerel dinamikleri çok güçlüdür.

Ben burada çocukluğumdan beri uzun yıllardır siyasetin içindeyim, ama ben hayatımda böyle mahalli seçim görmedim, sanki seçim yapmıyoruz savaşa gidiyoruz.

Savaş diliminin, belagat diliminin hakim olduğu, ülkeyi yöneten insanların, o çatallı diliyle ülkeyi böldüğü ayrıştırdığı, bir kısım insanları ötekileştirdiği bir belagat dilimiyle karşı karşıyayız dedi.

Parti binasında yapılan basın toplantısının ardından Genel Başkan yardımcısı Koray Aydın ve kalabalık heyet İsmet paşa caddesinde esnafları ve halkı selamladı.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER