UŞAK 2°C
Sisli

KÜÇÜK KAHRAMANLARI YONTAN “ÇAĞDAŞ PUTPERESTLER DEVRİ”post_views_couyu Görüntüleme

kategorisinde, 05 Aralık 2015 - 15:43 tarihinde yayınlandı

cantürk22

KÜÇÜK KAHRAMANLARI YONTAN “ÇAĞDAŞ PUTPERESTLER DEVRİ”..
Kara ve kızıl zulüm idareleri altında inleyen sömürülen “sahte tanrılar” karşısında boyun eğen “putlaştırılan” kanlı dikdatör’lerin hayalleri ile ürperen milyonlarca, hatta milyarlarca insanın halini düşündüm.. Bütün bu zulüm idarelerini bu “sahte tanrıları” yıkmak asrımızda yontulan bütün putları kırmak ve insanlığı.. bunların kanlı pençesinden kurtarmak gerektiğini görüyorum… Fakat güçsüzlüğüme esef ettim.. Bütün bu işleri muhteşem bir kadro kurarak başaran Sevgili Peygamberimi düşündüm..

V e şimdi, nurlu Medine topraklarında “örtüler altında ” yatan o şanlı kurtarıcıyı özledim.
“Mazlumları zalim” mağdurları gaddar ilan ederek mahkum eden mahkemeleri devletin makam ve mevkileriyle tüm Dünya üzerindeki Müslüman ülkelere baktığımızda ise üzülmemek kahrolmamak elde değil… Ükelerinin sınırsız yer altı ve yer üstü imkanlarını kendi güzel dünyalarında yaşayan ama müslümanı sadece bir tek birey gözü ile bakan ona insan kadar bile aslında değer vermeyen orta doğu merkezli ama genel manada Adı müslüman yaşantısı ecnebi, halkı hakir ve garip sonu cehennem olan o kadar müslüman ülke bilirizki vardırki,,.
Ezilen kahredilen sömürülen milyonlarca dindaşımın ve kandaşımın dertleri ile dertlendiğim için beni kınayan şuçlu ilan eden ve tarihin gelmiş geçmiş en kanlı dikdatörlerini firavunlarını birer kurtarıcı olarak ortaya koyan mazlumların kan ve gözyaşlarını gizleyerek zalimlere alkış tutan basın yayın organlarını ve bu durum karşısında susan örgütleri ve bilim adamlarını gördüm.
Ve BÜTÜN SAHTE MABUTLARI YIKARAK ALLAH TAN BAŞKA İLAH OLMADIĞINI İLAN EDEN VE İNSANLIĞIN ŞEREFİNİ KURTARAN ŞANLI PEYGAMBERİMİ ÖZLEDİM..
“Kara ve “kızıl” filozofların pençesinde inleyen, aklını yitiren şaşkına dönen:
Kapitalizmin,
Kominizmin
Faşizmin,
Rasizmin,
Hedonizmin,
Nnihilizmin ve anarşizmin bataklığına saplanan, çıldıran,tepinen boğuşan milyonlarca insanın yürekler acısı halini görüyoruz…
Asırlarca Onun nurlu izini takip eden Ecdad-ıİzam”ı özledim,
Yani Hz. Ebubekir’ler Hz. Ömer’ler,Hz. Osmanları, Hz. Ali leri ve diğerlerini özledim..
Yani Selçukları, Alparslanları, Osman’ları, Orhan’ları, Murad’ları, ve Yavuz’ları ,Fatih’leri ve daha nice gerçek kahramanları özledim..

“Siz- bütün insanlar Allah’a muhtaçsınız ” ayetini tebliğ eden ve şaşkın akla,” vahiy ile yol gösteren şanlı peygamberimi özledim…….

********************yaşar CANTÜRK**************************************************

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER