UŞAK 12°C
Sisli

MEDİCAL PARK UŞAK HASTANESİ 7. YILINDA521 Görüntüleme

kategorisinde, 15 Şubat 2017 - 23:17 tarihinde yayınlandı

MEDİCAL PARK UŞAK HASTANESİ 7. YILINDA

Medical Park Uşak Hastanesi açılışın 7.yılını doktorlarından, idari ve sağlık çalışanlarına kadar tüm personeliyle kutladı.

Uşak kalite marka olma yolunda ilerlerken sağlık sektörünün en büyük kuruluşlarından olan Medical Park’ın şehirde olması çok önemli bir rol oynuyor.

Medical Park Uşak Hastanesi Genel Müdürü Dr. Ali Kemal GÜRBÜZ;’’Alanında uzman deneyimli kadromuz ve gelişmiş tıp teknolojisi ile7 gün 24 saat grubun ‘’Herkes İçin Sağlık’’ sloganını gururla söylemeye devam ederek Uşak ili

başta olmak üzere çevre illere de kaliteli ve ulaşılabilir sağlık hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Hastalarımızın ve yakınlarının yüzündeki gülümsemeyi sürekli kılmak için çalışıyoruz. Doktor sayımızı 45’e ulaşırken amacımız;

mesleğinde en iyi olmak için gereken eğitim, deneyim ve özelliklere sahip, kendini sağlık hizmetine adamış, özverili bir ekip oluşturarak hizmet vermek. Medical Park Uşak Hastanesi, insan sağlığı için çalıştığının bilinci, tercih edilmenin verdiği sorumluluk ve geçmişten aldığı güçle, kaliteli sağlık hizmetinin çıtasını yükseltmekte, her geçen gün bir adım öteye taşımaktadır. Bu başarılara ulaşmamızda hastanemizi tercih ederek katkılarını esirgemeyen halkımıza teşekkür ederiz” dedi.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER