UŞAK 29°C
Parçalı Bulutlu
DOLAR
5,6551
EURO
6,3619
ALTIN
259,04
BIST100
101.849
Son Dakika Haberler

MEHMET ÇAKIN DİKİLİTAŞ VE KARAAĞAÇ’TA 6 BİN 450 EVİ ZİYARET ETTİ300 Görüntüleme

kategorisinde, 05 Mart 2019 - 20:48 tarihinde yayınlandı

AK Parti Uşak İl Başkanı Fahrettin Tuğrul, İl Gençlik Kolları Başkanı Enes Kale ve teşkilat mensuplarının yer aldığı etkinlik kapsamında, Uşak Belediye Başkan adayı Mehmet Çakın, vatandaşla sohbet etti ve bu tip etkinlikleri ilerleyen günlerde sürdüreceklerini söyledi.

‘Çat kapı’ adı verilen etkinlikleri kapsamında, çalınmadık kapı, sıkılmadık el ve girilmedik gönül bırakmayacaklarını söyleyen Uşak Belediye Başkan adayı Mehmet Çakın, “AK Parti’yi diğer partilerden ayıran en önemli özellik, dinamik ve halktan kopmayan teşkilat yapısıdır. Yaklaşık 1 yıl il başkanlığı görevini yaptığım dönemde de, sürekli halkımızla iç içe olduk ve teşkilat mensuplarımız, seçimden seçime değil, her dönemde bu tip çalışmaları hayata geçirdiler. Elbette önümüzde 31 Mart 2019 yerel seçimleri var ve bizler bu dönemde de halkımızı ziyaret etmeyi sürdürüyoruz. Göreve geldikten sonra da halkımızdan kopmayacağız ve ilimizde geniş bir istişare kültürünü oluşturarak, eksikleri ve talepleri bizzat yerinde öğreneceğiz. Bu yolla daha kaliteli ve verimli bir çalışma ortaya koyacağız” dedi.

Karaağaç ve Dikilitaş Mahallesi’nin her daim AK Parti’nin ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yanın olduğunu dile getiren Mehmet Çakın, şöyle söyledi: “Uşak’ın her mahallesi bizim için aynı önem ve değerdedir. Tabii mahallerimiz arasında Dikilitaş ve Karaağaç’ın ayrı bir yeri vardır

Bu 2 mahallemiz, her daim partimize en büyük desteği vermiştir. Tüm mahallerimize olduğu gibi Dikilitaş ve Karaağaç’ın gelişmesi için bir dizi projeyi hayata geçireceğiz. Dikilitaş’a büyük bir park kazandıracağız ve mahallerimizin ortak kullanımında olan pazaryerimizi modernize edeceğiz.

31 Mart’tan sonra tüm Uşak’ta olduğu gibi Dikilitaş ve Karaağaç’taki şahlanışımız sürecek”.

Öte yandan Mehmet Çakın, çat kapı ziyaretleri yapılan evlerdeki vatandaşlarla sohbet etti ve talep ve beklentileri dinleyerek, çeşitli notlar aldı.

 

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER