UŞAK 29°C
Parçalı Bulutlu
DOLAR
5,6551
EURO
6,3619
ALTIN
259,04
BIST100
101.849
Son Dakika Haberler

MHP ADAYINDAN KUYUCAK’A ÇIKARMA257 Görüntüleme

kategorisinde, 26 Mart 2019 - 12:24 tarihinde yayınlandı

Milliyetçi Hareket Partisi Uşak Belediye Başkan Adayı Muhammet Fatih Erdoğan, 31 mart yerel seçimlerine sayılı günler kala Kuyucak köyüne çıkarma yaparak buradaki vatandaşlarla bir araya geldi.

Burada vatandaşlara projelerini anlatan Belediye Başkan Adayı Muhammet Fatih Erdoğan, en büyük projelerinin Uşak’ ta işsizliği bitirmek olduğunu söyledi.

Belediye Başkanı seçildikleri taktirde, kendi dönemlerinde Uşak’ta işsiz kimsenin olmayacağını ve üç bin liranın altında gelire sahip kimsenin kalmayacağını belirten Erdoğan, ihtiyaç sahipleri için “Hilal kart” projesi geliştireceklerini, bu proje sayesinde artık belediye olarak en etkin bir şekilde ihtiyaç sahiplerinin problemlerini çözeceklerini söyledi.

Muhammet Fatih Erdoğan, Uşak’ın tanınır olmama sorununu da çözeceklerini ve Uşak’ı marka şehir yapacaklarını, bunu yaparken Uşak’ın değerlerini kullanacaklarını, bugüne kadar göz önüne gelmemiş değerleri açığa çıkarıp bu değerleri Uşak’ın marka bir şehir olması yolunda kullanacaklarını, bu konuda gereken önemi vereceklerini belirtti.

Belediye Başkan Adayı Erdoğan, vatandaşların su parasından ve suyun kireçli olmasından da şikayetçi olduğunu, belediye başkanı seçildikten sonra, su parasında yüzde elli indirim yapacaklarını ve kireçli olan suyun daha kullanabilir hala getireceklerini söyledi.

Fatih Erdoğan, biz yola atmış dört (64) projeyle çıktık ve bütün projelerimiz halkın temel sorunlarıyla ilgili, biz belediyenin zaten yapması gereken şeyleri proje olarak bile saymadık, yol, park, bunlar zaten belediyenin asli görevleri. Biz daha temel sorunları göz önüne aldık Uşak’ ta uyuşturucu gibi gençlerimizi zehir satıcılarından kurtaracağız ve bu tür şeyleri Uşak’ ta tamamen bitireceğiz dedi.

 

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER