UŞAK 27°C
Parçalı Bulutlu

MHP UŞAK MERKEZ İLÇEYİ MUHTEREM KURUÇAY KAZANDIpost_views_covmi Görüntüleme

kategorisinde, 11 Ocak 2015 - 20:51 tarihinde yayınlandı

KURUÇAY

MERKEZ İLÇEDE MUHTEREM KURUÇAY DÖNEMİ BAŞLADI

Milliyetçi Hareket Partisi Uşak Teşkilatı Merkez İlçe Başkanı’nı seçmek için sandık başına gitti. İki liste olarak gerçekleştirilen seçimde Mustafa Raşit Yılancı ve Muhterem Kuruçay listelerini İlçe Seçim Kuruluna sundular.

Milliyetçi Hareket Partisi Uşak Merkez İlçe Başkanı ve yönetimini seçmek için 351 delege sandıkta oy kullandı. Divan Başkanı Baki Kantar olurken, katip üyeler ise Hüseyin Karabey ve İrfan Gündüz ün olduğu seçimde yapılan sayımın ardından 180 oyla MHP Merkez İlçe Başkanlığına Muhterem Kuruçay seçildi.

10 OY FARKLA GELEN BAŞKANLIK

Seçim öncesi yapılan Kurultay’da konuşan Muhterem Kuruçay “Önemli olan birlik ve beraberlik, önemli olan MHP’nin kazanması. Onun adamı bunun adamı gibi tabirler duymaktayız. Evet bende birinin adamıyım. Ben MHP’nin, Üç Hilal’in adamıyım” ifadesini kullanmıştı. Oyların sayımının ardından 180 oy alarak seçimi kazanan Muhterem Kuruçay ve 171 oyla ikinci olan Mustafa Raşit Yılancı birliktelik mesajı vererek, kazananın MHP olacağını belirttiler.
Yeni Merkez İlçe Başkanı Muhterem Kuruçay’ın yönetim kurulu listesi şu şekilde:

Şaban Yılmaz, Aziz Akgün, Şuayip Tokyay, Seher Kayıhan, Kerim Ulusoy, Selim Savaş, Salim Ayaz, Akif Görgülü, Çetin Tuncer, Selçuk Toker, Soykan Karahan, Yasin Yavuz, Mehmet Tekin, Ogün Çınar, Halil İbrahim Girgin, Aytekin Ak, Barış Oskay, Selam Şeker, Ahmet Başer, Hüseyin Çakmak, Yaşar Aktay, Lütfi Kök, Murat Sayın, Ferhat Berber, Bülent Sağdemir,  Ramazan İnan, Ömür Demir, Hakkı Güngör, Erkan Koçlu,  Hasan Akçay, Aycan Kılınç, Serdal Güzelay, Sinan Çikatay, Selim Önal, Emrah Yıldırım ve Mehmet Yılmaz.

KRCY

YORUM YAZBENZER HABERLER