UŞAK 14°C
Parçalı Bulutlu

MİLLETVEKİLİ DURMUŞ YILMAZ IN GAZİLER GÜNÜ MESAJIpost_views_couzr Görüntüleme

kategorisinde, 19 Eylül 2015 - 18:45 tarihinde yayınlandı
yılmaz
 
Milliyetçi Hareket Partisi Uşak  Milletvekili DurmuşYILMAZ  Gaziler Günü sebebiyle yayınladığı mesajında şu görüşlere yer verdi:
“19 Eylül Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ e gazilik unvanının verildiği ve gazilerimizi minnetle andığımız çok önemli bir gündür. Cennet vatanımızı canından aziz bilen Türk Milletini güçlü kılan bağımsızlık, birlik ve beraberlik ruhu, başımızı her zaman dik tutmamızı ve onurlu bir yaşam sürmemizi sağlamıştır.
 
Vatanı için gözünü kırpmadan canından ve bedeninden vazgeçen asil insanlarımızı böyle bir günde anmak bizler için büyük bir onurdur.
 
Vatanımızın bölünmez bütünlüğü, ülkemizin bağımsızlığı ve huzuru için canlarını feda ederek “Şehitlik” mertebesine ulaşmış, bu uğurda “Gazi” olmuş; mukaddes vatan evlatlarını saygı ve minnetle anıyoruz. Bugün, millet olarak,  bağımsız ve hür yaşıyorsak bunu aziz şehitlerimize kahraman gazilerimize borçlu olduğumuzun bilinciyle başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, aziz şehitlerimizi, ebediyete intikal eden gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, bağımsızlığımızın, bölünmez bütünlüğümüzün simgesi olan gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.

YORUM YAZBENZER HABERLER