UŞAK 27°C
Parçalı Bulutlu

MİLLETVEKİLİ İSMAİL GÜNEŞ TEN YARIYIL TATİL KUTLAMASIpost_views_covcb Görüntüleme

kategorisinde, 23 Ocak 2015 - 21:31 tarihinde yayınlandı

GÜNEŞ

Büyük bir umutla başlanılan 2014-2015 Eğitim ve öğretim yılının ilk yarısı bugün 23 Ocak 2015 tarihi itibariyle sona erdi.
Hepimizinde bildiği gibi ülkemizin kültürel,sosyal ve ekonomik kalkınmasında,halkımızın refah ve huzur içinde yaşamasında temel unsur insan ve insanlarımıza verilen eğitimdir.Eğitimin temel hedefi ise sağlıklı,çalışkan,üretken,araştıran,soruşturan ve yorumlayan bireyler yetiştirmektir.Değerli öğrencilerimizin başarıları için ise en gerekli olan şey öğrencilerimizin kendilerine olan güvenleridir.
Karneleri alacağı için sevinçli olan öğrencilerimizin sevincini, velilerimizin tatlı telaşesini ve öğretmenlerimizin de haklı gururunu içtenlikle paylaşmaktayız.
Sevgili öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin, yarıyıl tatilinin başlayacak olması münasebetiyle çıkmış oldukları uzun ve yorucu maratonda, bir nebze olsun dinlenmeyi hepsinin hak ettiğini düşünüyorum.
İkinci yarıyılda telafisinin olduğunu unutmayarak özelliklede gelişim çağlarını göz önüne alarak onlardan desteklerimizi esirgemememiz gerekir diyerek;Tüm öğretmen, öğrenci ve velilerimize hayırlı bir sömestr tatili geçirmeleri dileklerimi iletiyorum.
kaynak:uşakajans

YORUM YAZBENZER HABERLER