UŞAK 12°C
Parçalı Bulutlu

MİLLETVEKİLİ MEHMET ALTAY’IN YENİ YIL MESAJI272 Görüntüleme

kategorisinde, 31 Aralık 2016 - 22:17 tarihinde yayınlandı

img_20161231_231531

Uşak AK Parti Milletvekili Av. Mehmet Altay sosyal medya hesabından yeni yıl mesajı yayınladı.

Bir yılı daha geride bıraktık. Geçtiğimiz yıl içersinde hem ilimizde hem de ülkemizde bir çok yeni yatırımların açılışını yaptık. Cumhuriyetimizin 100. yıl hedeflerine ulaşması adına yeni dev projelere start verdik.

Bu çalışmalar bir yandan devam ederken, milletimizi çıktığı kutlu yolda engellemek isteyen içteki ve dıştaki terör örgütleri ve onları kullananlar toplu bir şekilde ülkemize haince saldırmaya başladı.

Hem terörist saldırılarda hem de 15 Temmuz darbe girişiminde çok şehitlerimiz oldu.

Cesur ve fedakar emniyet ve güvenlik güçlerimiz, silaha, tanka ve uçaklara karşı vücudunu siper eden kahraman milletimiz sayesinde bu hain saldırılar amacına ulaşamadı.

Milletimizin feraseti, kardeşliği, birliği ve cesareti saldırılar karşısında galebe geldi ve gelmeye de devam edecek Allah’ın izniyle.

Hem vatan içinde hem de vatan dışındaki topraklarda bu millet için, vatan için canını veren kahraman şehitlerimize Allah’tan rahmet, milletimize başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum.

Önümüzdeki yılın milletimiz ve tüm mazlum coğrafyalarda yaşayan din kardeşlerimize hayırlar getirmesini, dünyada akan kanın ve göz yaşının sona ermesini diliyorum.

Yeni senenin size ve ailenize sağlık ve mutluluk getirmesini temenni ediyor, tüm hemşehrilerimi sevgi ve saygılarımla selamlıyorum.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER