UŞAK 29°C
Parçalı Bulutlu
DOLAR
5,6551
EURO
6,3619
ALTIN
259,04
BIST100
101.849
Son Dakika Haberler

MUHAMMED GÜR BÜYÜK KONVOYLA KARŞILANDI276 Görüntüleme

kategorisinde, 05 Mart 2019 - 21:09 tarihinde yayınlandı
İYİ Parti Uşak Belediye Başkan Adayı Muhammet Gür seçim çalışmaları çerçevesinde Bölme’ye  gitti.

Burada kahvehane toplantısı yapmak için giden Başkan Adayı Gür’e Uşak’tan yaklaşık 100 araçlık bir konvoy eşlik etti.

Uşak Belediye Başkan Adayı Muhammet Gür Bölme’de muhteşem bir kalabalıkla kahvehane toplantısını gerçekleştirdi.

Kahvehane toplantısına katılan iyi Parti Uşak Belediye Başkan adayı Muhammet Gür’e görkemli karşılama yapan vatandaşlar, konfeti yakarak ve havai fişekler atarak, alkışlı sloganlarla karşıladı.

Uşak’ta seçim sürecinin başından beri muhteşem projelerini anlatan Gür, buradaki halktan çok beğeni aldı.

Birbirimize nasıl sarılabiliyorsak, nasıl toka yapıyorsak aynen öyle devam edeceğiz. Toplumu ayrıştırmadan, toplumu kamplaştırmadan ve toplumu ötekileştirmeden ısrarla kaçınarak, ben üzerime düşeni yaptım ve seçime yaklaşık bir aydan az bir zaman kaldı. Bana rakip olan diğer başkan adayları, kişilikleri ve partileri ile ilgili bugüne kadar ağzımdan en ufak kötü bir söz çıkmadı. Onların gururunu incitecek hiçbir söylemde bulunmadım dedi.

Bundan sonra da bu centilmenlik çerçevesinde seçimi bitirmeye karar verdiğini kaydeden Uşak Belediye Başkan adayı Gür, aynı zamanda buna ant içtim. Bizler 31 Mart’tan sonra da bir arada olacağız, onun için gelin topluma projelerimizi hep birlikte anlatalım, onların kantarının topuzundan geçelim. Sandığa öyle gidelim, sonuç ne olursa olsun, 31 Mart sonrası da bir araya gelelim ve birbirimize sarılalım. Ben bu güne kadar toplumu ayrıştırıcı ve ötekileştirici konuşmalardan topluma bir fayda geldiğini görmedim dedi.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER