UŞAK 14°C
Parçalı Bulutlu

MÜHENDİSLİĞE GİRİŞ DERSİ392 Görüntüleme

kategorisinde, 29 Nisan 2016 - 9:30 tarihinde yayınlandı

E1 E2

Uşak Üniversitesi Mühendislik Fakültesi tarafından, üniversitemizin kuruluş aşamasında büyük katkıları olan Prof. Dr. Temel Çakaloz’un konuşmacı olduğu “Mühendisliğe Giriş Dersi” adlı konferans düzenlendi.

Mustafa Kemal Paşa Amfisi’nde gerçekleşen konferansa Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Osman Nafiz Kaya, Rektör Yardımcısı ve Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cengiz Soykan, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

Rektör Yardımcısı ve Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cengiz Soykan, Uşak Üniversitesi’nin kurulmasında ilk adımı atanlardan olan değerli akademisyen Prof. Dr. Temel Çakaloz’u üniversitemizde ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek Prof. Dr. Temel Çakaloz’un özgeçmişine değindi.

Prof. Dr. Temel Çakaloz, mühendislik ile ilgili temel bilgiler aktardığı konuşmasında Uşak Üniversitesi’nin onuncu yılını kutlayarak Uşak Üniversitesi’nin bugünlere gelmesinde katkıları olan herkese teşekkür etti. Öğrenicilere tavsiyelerde bulunan Prof. Dr. Temel Çakaloz başarının sırrının çok çalışmak olduğunu anlattı.

Konferansın sonunda Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Osman Nafiz Kaya, Rektör Yardımcısı ve Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cengiz Soykan Prof. Dr. Temel Çakaloz’a teşekkür ederek plaket verdiler.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER