UŞAK 12°C
Çok Bulutlu

MURATBEY UŞAK SPORTİF PANELE KATILDIpost_views_covjx Görüntüleme

kategorisinde, 19 Kasım 2015 - 18:15 tarihinde yayınlandı

muratbey-kssm

Muratbey Uşak Sportif Basketbol Kulübü bugün UŞAK / MERKEZ – Kanuni Sultan Süleyman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileriyle buluştu. Panelde öğrencilerin sorularını yanıtlayan sporcular daha sonra 2100 öğrencinin karşısına çıkarak söyleşide bulundu.

Muratbey Uşak Sportif Takım Kaptanı Mesut Ademoğlu;

“Bugüne kadar gördüğüm en coşkulu okul grubuyla karşı karşıyayım, taraftarımızın enerjisi buraya da yansıdı. Uşakta oynamaktan oldukça keyif alıyorum” Dedi.

Panele katılan Uşak İl Milli Eğitim Müdürü Bülent ŞAHİN;

“Bu günkü panele destek veren Uşak Sportif Basketbol Takımı oyuncuları ve teknik ekibine teşekkür ediyorum. Öğrencilerin öğrenim hayatları için önemli bir rol-model ilişkisi olacağını düşünüyorum. Bu panelleri okullarda devam ettireceğiz.” Dedi.

Uşak Sportif Basketbol Takımı Genel Menajeri Fatih Han Erdoğan;

“Uşak için önemli bir misyonu devam ettirmekteyiz. Sadece başarıyı değil Uşaklı gençlere ve Uşaklılara hem basketbolu sevdirmek hem de bu takımın parçası olabilmeleri için kapıları açmış bulunmaktayız. Mezun olduğum bu okulda böyle bir kalabalıkla karşılaşmak gurur verici. Hafta sonu oynayacağımız Demir İnşaat Büyükçekmece basketbol maçına tüm öğrencilerimizi desteğe davet ediyorum.” Dedi.

Muratbey Uşak Sportif Basketbol Takımı oyuncusu Paul Harris;

“Uşak seyircisi karşısında oynamak bizi oldukça motive etmekte. Uşakta olmaktan çok mutluyum kariyerimde önemli bir yeri olacağını düşünüyorum” Dedi.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER