UŞAK 15°C
Az Bulutlu

NURULLAH CAHAN: AYRILIKÇI PLANLAR GÜME GİTTİpost_views_covlt Görüntüleme

kategorisinde, 03 Kasım 2015 - 9:23 tarihinde yayınlandı

df

1 Kasım’da alınan sonuçlarda, yerelde ve genelde ortaya konan hizmetlerin ve istikrarın etkili olduğunu söyleyen Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, “Alınan sonucun en büyük mimarı, şüphesiz Türk milletidir. Bu sonuç, bize Türkiye’yi daha aydınlık günlerin beklediğini ve bugüne kadar ortaya konan ayrılıkçı planların güme gittiğini göstermektedir” ifadesini kullandı…

Uşak Belediye Başkanı AK Partili Nurullah Cahan, 1 Kasım seçimleriyle ilgili yaptığı değerlendirmede, “Uşak ve Türkiye bazında milletimizden çok iyi bir teveccüh gördük. Uşak AK Parti İl Teşkilatımızın bütün kademeleri bu seçim üstün bir gayret ortaya koydu ve birlik içerisinde kampanya dönemini tamamladı. Yerelde ve genelde yapılan çalışmalar, sonuçlarda çok etkili oldu. En önemlisi, milletimiz, ülkemizin üzerindeki kara bulutların kalkması ve 2023 hedeflerinden dönülmemesine dair kararını net bir şekilde verdi” dedi. Gazetecilere yazılı bir açıklama yapan Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, 1 Kasım genel seçimlerinde partisinin Uşak’ta ve ülke genelinde oyunu artırdığını ve bunun ülkemizin geleceğine pozitif etki yapacağını söyledi. Uşak’ta yapılan hizmetlerin, ülke genelinde ortaya konan sosyal politikaların ve milletin yanında duran hükümetin alınan sonuçta etkisi olduğunu dile getiren Nurullah Cahan, “Süper güç olarak görülen devletlerin, iç mihrakların, çok uluslu çıkar odaklarının ve ülkemiz üzerindeki kara bulutlarla hayat bulan şer odaklarının hain planlarına rağmen AK Parti, yüzde 49 gibi bir oyla tek başına iktidar olmayı başarmıştır. Alınan sonucun en büyük mimarı, şüphesiz Türk milletidir. Bu sonuç, bize Türkiye’yi daha aydınlık günlerin beklediğini ve bugüne kadar ortaya konan ayrılıkçı planların güme gittiğini göstermektedir. Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ndeki vatandaşlarımızdan teveccüh gören AK Parti, Türkiye’nin partisi olduğunu bir kez daha ortaya koymuştur.  AK Parti kendisine oy veren ve vermeyen herkese eşit davranacak ve Türkiye’yi hizmet yağmuruna tutacaktır” dedi.

TAAHHÜT ETTİĞİMİZ BÜTÜN PROJERİMİZİ, BU DÖNEMDE HAYATA GEÇİRECEĞİZ

Uşak’taki belediye hizmetleriyle ilgili konuşan Başkan Cahan, “İlk 1 yılımız, bütçelendirme, planlama ve projelendirme ile geçti ve bu nedenle sahaya yeterince inemedik. Ayrıca belediyemizin ekipman noktasında eksikleri vardı ve bunları gidermek belli bir zamanımızı aldı. Geçtiğimiz Nisan ve Mayıs ayından beri Uşak için yapacağımız çalışmaların belli bir kısmına başladık ve şu anda kent merkezindeki yollarla ilgili faaliyetlerimizi tamamlamak üzereyiz. Hala eksik olduğumuz noktalar var ve bunları da zaman içinde bitireceğiz. Tek başına iktidarın desteği ile adaylık döneminde taahhüt ettiğimiz büyük projeleri de tamamlayacağımızdan halkımızın şüphesi olmasın. Kent Park, kentsel dönüşüm, şehir içi yollarda battı çıktı ve köprülü kavşaklar ve sosyal projelerimizin içinde bulunduğumuz hizmet dönemi içinde bittiğini hep birlikte göreceğiz. Bu noktada, bize yerelde ve genelde teveccüh gösteren Uşak halkımıza teşekkürü bir borç biliyor ve güvenlerini boşa çıkarmayacağımızı bir kez daha ifade etmek istiyorum” diye konuştu.

 

 

 

 

 

kaynak:uşakport

YORUM YAZBENZER HABERLER