UŞAK 10°C
Az Bulutlu

NURULLAH CAHAN: EĞİTİMDEKİ BAŞARI İÇİN DESTEKLERİMİZ DEVAM EDECEKpost_views_couvw Görüntüleme

kategorisinde, 30 Aralık 2015 - 17:49 tarihinde yayınlandı

ASO

Cahan, “Eğitimdeki Başarı İçin Desteklerimiz Sürecek”

Belediye Başkanı Nurullah Cahan kentte eğitim ve öğretim kalitesinin artması adına konunun tim tarafları ile görüşerek çalışmalar yaptıklarını belirtti. Cahan, “Velilerimizden öğretmenlere kadar her kesimle istişare içinde olup eğitime destek sağlamak istiyoruz” dedi.

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, kentteki ilkokul ve anaokullarının yöneticileri ve okul aile birliği başkanlarıyla bir araya geldi. Öğretmenevi’nde gerçekleşen toplantıda Başkan Cahan’ın yanı sıra Başkan Yardımcısı Hakan Uludağ, Milli Eğitim Müdürü Bülent Şahin, Milli Eğitim Müdürlüğü personeli ve okullardan gelen temsilciler hazır bulundu. Toplantıda okulların durumu konuşulurken eğitim ve öğretimin kalitesinin artması adına yapılacaklar masaya yatırıldı.

Kurum olarak elimizden geleni yapacağız

“Kentimizde her anlamda bir kalkınma hamlesi içine girdik” diye konuşan Belediye Başkanı Nurullah Cahan, eğitimde de Uşak’ın en iyi şehirler arasında olması için çaba verdiklerini dile getirdi. Bu konuda kurum olarak üzerlerine düşeni yapmaktan mutluluk duyacaklarını anlatan Cahan, “İlimizin vizyonunun değişmesi ve marka şehirler arasında yerini alması için çabalarımız sürüyor. Bütün projelerimize hayata geçirmek adına yoğun bir tempo içindeyiz. Bunun yanında ilimizin her anlamda gelişmesini istemekteyiz. Eğitim ve öğretim önem verdiğimiz konuların başında yer alıyor. Bu nedenle Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile sürekli irtibat halinde oluyor ve kurumumuzun yapacaklarını değerlendiriyoruz” dedi.

Okul aile birliği başkanları ve okul yöneticileriyle yapılan toplantının öneminden de bahseden Cahan, “Çocuklarının okuduğu okulların en iyisi haline gelmesi için çaba veren okul aile birliği başkanlarımız ve okul yöneticilerimizle eğitimin en iyi yerlere gelmesi adına ortak aklı çalıştıracağız” ifadesini kullandı.

Belediyemiz bizim yanımızda

Uşak Belediyesi ile Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ortak çalışmalarda yer aldığını vurgulayan Milli Eğitim Müdürü Bülent Şahin, “İlimizde eğitim kalitesi ve eğitimdeki başarı hergün daha da artmaktadır. Kentimiz bu bağlamda örnek bir şehir haline gelmiştir. Bizlerin bu başarısında öğretmeninden velilerine kadar herkesin faktörü vardır. Belediyemiz de eğitimin en iyi hale gelmesi adına sürekli bizleri desteklenmektedir. Bundan sonra da bu işbirliğiyle daha da başarılı olacağımıza yürekten inanıyoruz. Desteklerini esirgemeyen Uşak Belediyesi ve Belediey Başkanı Sayın Nurullah Cahan’a teşekkür ederiz” şeklinde konuştu

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER