UŞAK 13°C
Çok Bulutlu

NURULLAH CAHAN: HURDACILAR SİTESİ NE ÇÖZÜM GELİYORpost_views_covhx Görüntüleme

kategorisinde, 18 Mayıs 2015 - 21:44 tarihinde yayınlandı

CAHAN

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan Hurdacılar Sitesi’nin sorunlarını kısa sürede bitireceklerini ve sitenin aktif bir şekilde çalışacağını belirtti.
Belediye Başkanı Nurullah Cahan Hurdacılar Sitesi’nde incelemelerde bulundu. Başkan Cahan’a, Belediye Başkan Yardımcısı Ergün Kırdinli, Fen İşleri Müdürü Mustafa Dayıoğlu ve Hurdacılar Sitesi esnafları da eşlik etti. Bölgedeki sıkıntıları esnaflardan ve muhataplarından tek tek dinleyen Başkan Cahan, bölgede kısa sürede başlayacak çalışma ile sitenin istenilen düzeye geleceğini kaydetti.
Sitede bazı sıkıntıların olduğunu ve sıkıntılardan dolayı esnafın taşınamadığını aktaran Cahan, “Sitenin tam anlamıyla işleyebilmesi için ne gerekiyorsa yapacağız” diye konuştu.

Özellikle yol konusunda şikayetlerin söz konusu olduğunu vurgulayan Cahan, “Göreve gelmemizin akabinde kentimizin sorunlarını bizzat giderek ve muhatapları ile konuşarak görüyor ve proje üretiyoruz. Bugün de Hurdacılar Sitesi ile ilgili sıkıntıları yerinde görmek ve çözümleri konuşmak için geldik. Bilindiği üzere Hurdacılar Sitesi ilimizin lokomotif sektörlerinden birisi olan geri dönüşüm sektörünün kalbinin atacağı yerlerden birisidir. Hal böyle olunda bölgenin fiziki şartlarının da bu durum gözetilerek düzeltilmesi gerekmektedir. İşin vasfı nedeniyle yüksek tonajlı araçların sitenin kaldırabileceği bir yola sahip olması gereklidir. Biz de bu konuda gerekeni yapacağız. Ekiplerimiz bölgedeki çalışmalarına başladılar. Yaz dönemi içinde sitenin yol ve diğer sıkıntıları kalmayacak” dedi.

Bölge esnafı ile sürekli irtibatta kalacaklarını belirten Cahan, “Bu şekilde ortak aklı beraber yürüteceğiz” ifadesini kullandı.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER