UŞAK 22°C
Parçalı Bulutlu
Son Dakika Haberler

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI UŞAK’TApost_views_couvw Görüntüleme

kategorisinde, 28 Ekim 2015 - 10:07 tarihinde yayınlandı

qqq

AK Parti Uşak İl Teşkilatı’nın konuğu olan Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, kentteki sivil toplum kurumlarıyla akşam yemeğinde buluştu. Toplantıda bir konuşma yapan Selçuk Özdağ, muhalefet partilerinin tutumlarını eleştirdi. Devlet Bahçeli’nin koalisyonlara karşı hayırcı tutumunu eleştiren Selçuk Özdağ, “Bahçeli, 2010 referandumunda da hayır dedi ve o günden beri bir türlü hayır etmedi” dedi.AK Parti Uşak İl Teşkilatı’nın konuğu olan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, kentteki sivil toplum kurumlarının temsilcileriyle birlikte akşam yemeği yedi. Yemekte bir konuşma yapan AK Parti Uşak İl Başkanı Servet Kuş, sivil toplum kurumlarının demokrasi için önem taşıdığını belirterek, “Hepinizin bildiği gibi 1 Kasım, ülkemiz için önemli bir milat olacaktır. 1 Kasım seçimleri sadece bizim veya diğer partilerin değil, ülkemizin seçimidir. Bu seçimler, istikrarın devamı ve büyük Türkiye’nin oluşumu için büyük bir önem taşımaktadır.  Sağduyulu ve ferasetli duruşundan taviz vermeyen AK Parti, bu seçimde de, “Ben ülkemizi yönetmeye talibim” diyen yegane Türkiye partisidir. Partimiz 13 yıllık tecrübesi ile yoğrulmuş ve artık hizmet çıtasını en üst seviyelere çıkarmıştır” dedi.

ÖZDAĞ: BAHÇELİ O GÜNDEN BERİ HAYIR ETMEDİ

Toplantıda bir konuşma yapan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, Türkiye’nin kabuğunu kırdığı ve güçlenmeye başladığı her dönemde bilinçli olarak algı operasyonları yapıldığını belirterek, “Bizim güçlenmemizi ve kimse bağımlı olmadan yaşamamızı istemiyorlar. Yabancı devletler, kendi çıkarları için ülkemizde algı operasyonları yapıyor. Bunlara fırsat vermemek ekonomik güçten yani istikrardan geçiyor. 7 Haziran’da milletimizin bize verdiği mesajı çok iyi anladık ve nerede eksiklerimiz olduğunu gördük. Bizim de hatalarımız oldu. 1 Kasım’da yeniden büyük Türkiye ideali için istikrarın devam etmesini istiyoruz” dedi. Muhalefet partilerinin tutum ve tavırlarını eleştiren Selçuk Özdağ, 7 Haziran seçimleri sonrası hiçbir şekilde koalisyonlarda yer almayacağını ifade eden MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin 2010’daki Anayasa referandumuna da hayır dediğini hatırlattı.

Özdağ, “Referandumda hayır diyen Bahçeli, o günden beri hayır etmedi” dedi. CHP’nin mazotu ucuzlatacağına dair seçim vaadine de değinen Selçuk Özdağ, şöyle söyledi: “Türkiye’de suyu en pahalı satan belediyeler CHP’de. Sayın Kılıçdaroğlu, mazotu ucuzlatacağım diyeceğine önce kendi belediyelerine suyu niçin bu kadar pahalı sattığını sorsun. Lafla peynir gemisi yürümüyor. Biz bugüne kadar asla uçuk vaatler vermedik ve halkımızı kandırmadık”. Öte yandan Selçuk Özdağ, Uşak Selendililer Derneği’ni de ziyaret etti. Burada bir konuşma yapan Özdağ, Manisa’ya gitmek üzere kentten ayrıldı.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER