UŞAK 14°C
Parçalı Bulutlu

REKTÖR ÇELİK’TEN DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ DEKANINI ZİYARETpost_views_covhp Görüntüleme

kategorisinde, 23 Şubat 2016 - 17:42 tarihinde yayınlandı

????????????????????????????????????

Rektör Prof. Dr. Sait Çelik ile Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Sayın Dalkıran, Prof. Dr. Osman Nafiz Kaya ve Prof. Dr. Cengiz Soykan, Uşak Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ne Dekan olarak atanan Prof. Dr. Celal Artunç’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Ziyarette konuşan Rektör Prof. Dr. Sait Çelik, Prof. Dr. Celal Artunç’u dekanlığa atanmasından dolayı tebrik ederek plaket verdi.

– Rektör Çelik: “Diş Hekimliği Fakültemizi hem akademik açıdan hem de fiziki açıdan hazır hale getirdik. Son teknoloji ve birinci sınıf malzemeleri ile Diş Hekimliği Fakültesi Kliniğimizin açılışı için son noktaya geldik.”-

Dekanlık görevinde ve çalışmalarında başarılar dileyen Rektör Çelik “Diş Hekimliği Fakültemize Prof. Dr. Celal Artunç’un atanmasından dolayı mutluyuz. Kadromuz daha da güçlendi. Hep beraber üniversitemiz ve Uşak için daha iyi ve güzel çalışmalara imza atacağız. Diş Hekimliği Fakültemizi hem akademik açıdan hem de fiziki açıdan hazır hale getirdik. Son teknoloji ve birinci sınıf malzemeleri ile Diş Hekimliği Fakültesi Kliniğimizin açılışı için son noktaya geldik. Çok yakın bir zamanda şehrin merkezinde yer alan kliniğimizi Uşağımızın hizmetine sunacağız. Önümüzdeki yıl da inşallah öğrenci alacağız. Dekanımız Prof. Dr. Celal Artunç’a yeni görevinin hayırlı olmasını diliyorum.”dedi.

Uşak Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Celal Artunç ise Rektör Prof. Dr. Sait Çelik ve Rektör Yardımcılarına teşekkür ederek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Ziyaretin ardından Rektör Prof. Dr. Sait Çelik, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Sayın Dalkıran, Prof. Dr. Osman Nafiz Kaya ile Prof. Dr. Cengiz Soykan Diş Hekimliği Fakültesi Kliniğinde incelemelerde bulunarak Dekan Prof. Dr. Celal Artunç’tan bilgi aldılar.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

 

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER