UŞAK 27°C
Parçalı Bulutlu

S.M.M.M DEN MHP YE ZİYARETpost_views_covbr Görüntüleme

kategorisinde, 23 Aralık 2014 - 15:05 tarihinde yayınlandı

SMMM

Uşak Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Uğur Albayrak, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte MHP İl Başkanlığı’na ziyaret etti.MHP İl Binasına yapılan ziyarette Uğur Albayrak’ı karşılayan MHP İl Başkanı Hüseyin Karabey, sözü S.M.M.M. Başkanı Uğur Albayrak’a bırakmadan  bundan sonraki dönemlerde S.M.M.M.’nin desteğini beklediklerini söyleyerek teşekkür etti.
Başkan Albayrak, 2013 yılında MHP’nin kendilerine her şekilde destek olduğunun ve her zaman yanında olduğunun altını çizdi. Sorunlarını çözmek açısından bu adımın çok önemli olduğunu vurgulayan Başkan Albayrak:” Ülkenin içinde bulunduğu muhasebeciler sorunlarını paylaşmak ve MHP’ye ziyarette bulunmak için geldik. İktidar partisini ve CHP’yi de ziyaret ettik. Sorunları dile getirmedikçe çözüm bulmak mümkün değildir. MHP’nin bize göstermiş olduğu samimi davranışlardan dolayı Başkanı olduğum S.M.M.M. adına sizlere çok teşekkür ediyorum.” diyerek MHP İl Başkanı Hüseyin Karabey’e çiçek takdim etti.
Başkan Albayrak:” Bizim meslek örgütü olarak temennimiz, ülkenin ekonomi temelleri tam olarak yerine oturması. İktidar ne kadar istikrarlı olursa, ne kadar güven verirse temel o kadar oturur. Dövizin son günlerde çok yüksek olmasından da anlaşılacağı gibi ekonomi tam oturmuş değil. Bunu herkes eleştirmeli, iktidar partisi bu konuda üzerine düşen her şeyi yapmalı. Üretime dayalı programlar yapılmalıdır.Biz odalar ve sivil toplum kuruluşları olarak ithalata dayalı malzemelerin Türkiye’de üretilmesi konusunda programlar yapılmasını istiyoruz.” dedi.

YORUM YAZBENZER HABERLER