UŞAK 29°C
Parçalı Bulutlu
DOLAR
5,6551
EURO
6,3619
ALTIN
259,04
BIST100
101.849
Son Dakika Haberler

SAADET PARTİSİ CUMA PAZARINDA SEÇİM İRTİBAT BÜROSU AÇTI321 Görüntüleme

kategorisinde, 16 Şubat 2019 - 16:24 tarihinde yayınlandı

Saadet partisi Cuma pazarı mevkiinde seçim irtibat bürosu açtı.

Cuma pazarı bölgesinde bulunan seçim irtibat bürosunun açılışında konuşan Saadet Partisi Uşak İl Başkanı Hüseyin Çakmak: Bizim hiç kimseyle kavgamız yok; biz Uşak’ın kavgasını veriyoruz. Bizim tek kavgamız var, bizden önceki yöneticiler ile kavgamız var. Herkes hak ettiği şekilde yönetilir. Uşak bu şekilde yönetilmeyi hak etmediğini düşünüyoruz. Samimi ve mütevazi bir başkan görmeyi, daha adaletli bir başkan görmeyi arzuluyoruz, biz belediyeyi devraldığımızda ilk görevimiz kapısına rüşvet alanda verende mel-un dur yazısı olacaktır dedi.

Saadet Partisi Uşak Belediye Başkan adayı İbrahim Dağgezen’de yaptığı konuşmasında, Uşak İlinde büyük oranda oy ile sandıkları patlatacaklarını ifade ederken, 31 Mart seçimlerinde Uşak halkını kandıramayacaklar, Uşak halkı 31 Mart akşamı Milli Görüş belediyeciliği ile tanışacak,  ben bu coşku ve kalabalığı görünce burada irtibat bürosu açılışı değil; bir devir teslim törenine katıldığımı sandım, 31 Mart tarihinde belediyenin devir teslimini gerçekleştireceğiz, İnşallah bu coşkuyla Uşak Belediyesini Saadet Partisi’nin sancağı altına alacağız, biz birilerinin iradesine göre değil, halkın iradesine göre aday belirledik, 31 Mart günü Milli Görüş geldiğinde halkla iç içe, hep beraber bu kenti yöneteceğiz” dedi.

Cuma pazarı bölgesinde Saadet Partisi seçim iritbat bürosu açılışında lokma dökümü yapıldı ve akabinde kurdale kesimi töreninde önceki dönem il başkanı Yunuz Acar, İl Başkanı Hüseyin Çakmak ve Belediye Başkan Adayı İbrahim Dağgezen dualar eşliğinde birlikte açılış kurdalesini birlikte kestiler..

 

 

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER