UŞAK 29°C
Parçalı Bulutlu
DOLAR
5,6551
EURO
6,3619
ALTIN
259,04
BIST100
101.849
Son Dakika Haberler

SAADET PARTİSİ UŞAK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI İBRAHİM DAĞGEZEN SEÇİM TURUNA DEVAM EDİYOR347 Görüntüleme

kategorisinde, 19 Şubat 2019 - 21:18 tarihinde yayınlandı

Saadet Partisi Uşak Belediye başkan adayı İbrahim Dağgezen küçük çarşı esnafını ziyaret etti.

Uşak Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı İbrahim Dağgezen, 31 mart tarihinde yapılacak olan yerel seçimler öncesi seçim turuna devam ediyor.

Küçük çarşı esnafına kendini tanıtan ve seçim vaatlerini sıralayan İbrahim Dağgezen, dürüst belediyecilikte vatandaşlar kazanacak dedi.

Kendine özgü Dağgezen projesi olduğunu söyleyen İbrahim Dağgezen, şehrimize hem yatırım sağlayacağız hemde esnafımıza da yaptığımız projelerle destek olacağız dedi.

Saadet Partisi Uşak Belediye Başkan Adayı İbrahim Dağgezen, 3 hafta önce adaylığımız açıklandı daha yeni sahalara iniyoruz ve ev sohbetlerimize de devam ediyoruz, vatandaşın teveccühünden çok memnunuz ve bizi artık alternatif olarak gördüklerini ve bizi desteklerini söylüyorlar, bizim hazırladığımız projeleride çok iyi bulduklarını ve her alanda işinin ehli kişilerin, yani çevre mühendisinden, makine mühendisine, mimarından, harita mühendisine, toplum bilimcisinden, sosyolga kadar tüm alanda işinin ehli uzman kişilerle yola çıktık ve vatandaşımızda bu kadroları duyan halkımız bize sonuna kadar destek olacaklarını söylüyorlar dedi.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER