UŞAK 29°C
Parçalı Bulutlu
DOLAR
5,6551
EURO
6,3619
ALTIN
259,04
BIST100
101.849
Son Dakika Haberler

SAADET PARTİSİ’NDEN MAHALLE MİTİNGİ442 Görüntüleme

kategorisinde, 27 Mart 2019 - 12:01 tarihinde yayınlandı

 

Saadet Partisi Uşak Belediye Başkan adayı İnşaat Mühendisi İbrahim Dağgezen seçime günler kala çalışmalarına ara vermeden son hız devam ediyor.

Saadet Partisi Salı pazarından başlayıp 100 araçlık bir konvoyla şehir tutu yaparak Mehmet Akif Ersoy mahallesi Cuma pazarı mevkiinde mahalle mitingi yaptı.

Miting öncesi 100 araçlık konvoyla şehir tutu yaptıktan sonra Mehmet Akif Ersoy mahallesi üçgen parktan Cuma pazarına kadar yaya olarak kortej yürüyüşü yapan Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı İbrahim Dağgezen’e davul zurna ekibiyle karşılayan mahalle halkı meşalelerle ve tezahüratlerle destek oldular.

Saadet Partisi Uşak Belediye Başkan Adayı İbrahim Dağgezen Cuma pazarındaki mahalle mitinginde ortalama 500 kişiye seslenerek, seçimler için Saadet Partisi kadroları ile birlikte gece gündüz çalıştıklarını, Uşaklı seçmenlerinde kendilerine büyük teveccüh gösterdiğini söyledi.

Uşak’a olan vefa borcunu ödemek için belediye başkan adayı olduğunu ifade eden Dağgezen,  şehirdeki sıkıntıları bildiğini ve sorunları ortadan kaldırmak için aday olduğunu belirtti.

Belediye Meclis listesini oluştururken mesleğinde başarılı belediye de başarılı olabilecek kişilerden seçtiklerini belirten Dağgezen, Uşak’ın en büyük sorununun Otopark sorunu olduğunu ve seçildikleri takdirde bunu kökünden çözeceklerini belirtti.

Dağgezen Kuzey ve Güney bölgesi arasında çok büyük uçurumlar olduğunu belirterek “Uşaklılar teveccüh gösterir bize görev verirse ilk g-hedefimiz Kuzey ve Güney bölgesi arasındaki uçurumu kaldıracağız. Kuzeye yatırımlar yapacağız. Kuzey bölgesine hayat vereceğiz. Varoş kelimesini ortadan kaldıracağız inşallah. Kuzey de yaşayan vatandaşlarımız da Güney bölgesinde yaşayan vatandaşlarımız gibi yaşamayı ve hizmeti hak ediyor. Yeni mahalle yapılan köylerde yaşayan hiçbir vatandaşımız bundan memnun değil. Uşak’ın tarım alanları imara açılmamalı. Biz seçilirsek bu köylerimize 4 yıl boyunca en iyi hizmeti götürüp 4. Yıl sonunda referandum yapacağız. ” dedi.

Saadet Partisi Uşak İl Başkanı Hüseyin çakmak ise parti olarak hiçbir parti ile ittifak yapmadıklarını ve Türkiye’nin tüm il ilçe ve beldelerinde seçime girdiklerini belirtti.

 

 

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER