UŞAK 27°C
Az Bulutlu

SAĞLIK PERSONELLERİNE ÖZEL SERVİSpost_views_covin Görüntüleme

kategorisinde, 25 Eylül 2014 - 15:16 tarihinde yayınlandı

Uşak Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Uşak Devlet Hastanesi ve Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi çalışan personel için servis hizmeti başladı. Uşak içi 7 bölgeye ayrılarak hizmet verecek servis aracı ile birlikte çalışanlara servis hizmeti 1 Kasım 2014 tarihinde başlayacak. 

servis

Uşak kamu hastaneleri birliği genel sekreterliğine bağlı Uşak devlet hastanesi ve Ağız ve Diş Sağlığı merkezi çalışanları için personel servis kalkış yerleri ve araç sayıları mevcut mevzuatlar ve yönetmelikler dahilin de gerekli ilgili kurumlardan izinler alınarak hazırlanmıştır. Çalışanlarımızın mümkün olduğunca her araçtan geniş kapsamda yararlanabileceği şekilde güzargahlar belirlenmiştir. 2014 yılında 7 güzargah için yerel yönetimler ve bakanlık izinleri alınarak hizmet başlatılmıştır.

Uşak Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Yalçın ATLI açıklamasında,” Çalışanlarımıza servis hizmeti için çalışmalar yapacağımızı belirttik. Bu hizmetten faydalanmak isteyen çalışanlarımız için belirli bölgelerden servis hizmeti sunulmaya başlayacaktır. Bu hizmet kamu çalışanları için önemli olduğunu biliyoruz. Bu uygulama sayesinde işe daha başlamadan personel kaynaşması bütünlüğü başlamış olacak sabah ve akşam işyerlerine ulaşım stresini azaltarak mesaiye zamanında başlayan personel vatandaşa daha kaliteli hizmet verebilecektir. Servis hizmeti; Hastanelerimize personel kendi araçlarını kullanarak gelmeyeceği için ve personel eşlerinin ve ya yakınlarının bırakma ve alma gibi sorunları ortadan kalkacağı için hem trafik rahatlayacak hem de hastalarımızın daha rahat hastane park alanlarını kullanması gibi önemli artılar sağlayacaktır. Hastane çalışanlarına ücretsiz verilen servis hizmeti ile memnuniyet artışı da sağlanacak ve bu da hastalara ilgi güler yüz olarak inşallah geri dönecektir ”  dedi.

YORUM YAZBENZER HABERLER