UŞAK 8°C
Sisli

SAĞLIKTA BİRLİKTELİK FUTBOL TURNUVASINDA MUTLU SONpost_views_couzh Görüntüleme

kategorisinde, 03 Aralık 2015 - 11:45 tarihinde yayınlandı

212

Geçtiğimiz aylarda elim kaza sonucu aramızdan ayrılan ve hakkın rahmetine kavuşan Mali Hizmetler Başkanı İsmail Çelebi ve Uzman Hakan Uçak anısına Uşak İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği tarafından düzenlenen 4. Geleneksel ‘Sağlıkta Birliktelik’ Halı Saha Futbol Turnuvasının şampiyonu belli oldu.

Turnuvada final maçında Taylan Futbol Takımı ile Elvan Futbol takımları karşılaştı. Penaltılar ile şampiyon belli oldu. Taylan Futbol Takımı ’na şampiyonluk kupasını Uşak İli Vali Yardımcıları Sayın Sait Topoğlu ve Sayın Mehmet Hulusi Kaya verdiler.
Uşak İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği tarafından dördüncüsü düzenlenen Turnuvanın, bundan sonra geleneksel hale getirildiğini ve ‘Bahar Şenliği Sağlıkta Birliktelik Halı saha Turnuvası’ olarak düzenlenmeye devam edeceğini söyleyen Uşak İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Yalçın Atlı, turnuvaya 14 takımın katıldığını açıkladı. Amaçlarının sağlık personelini kaynaştırmak olduğunu, farklı branşlarda ve karakterde çalışanlardan oluşan sağlık camiasının gerektiğinde tek yürek olmayı başarabildiğini kaydeden Atlı, şunları söyledi: “Turnuvada şölen havasında çok güzel maçlar izledik. İnsanlığa ve Uşak halkına hizmet ederken trafik kazasında aramızdan ayrılan Mali Hizmetler Başkanımız İsmail Çelebi ve Uzmanımız Hakan Uçak anısına bu turnuvayı atfettik. Merhum kardeşlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Futbol turnuvasının saha içinde centilmenlik ruhuna uygun, kıyasıya bir mücadele, saha dışında ise uzun yıllar sürecek dostluklar oluştuğunu ve devam etmesini temenni ettiğini ayrıca şampiyon takımı kutluyorum. Bizlerden desteklerini esirgemeyen paydaşlarımıza, davetimize icabet eden tüm protokolümüze ve diğer konuklarımıza teşekkür ediyorum dedi.
Turnuvanın final töreninde konuşan Uşak İli Vali Yardımcısı Sait Topoğlu; Bu etkinliğin amacı il genelinde görev yapan sağlık çalışanlarının birbirini tanıması ve diyaloğun gelişmesidir. Ayrıca bu turnuvanın özel bir anlamı var. Trafik kazasında aramızdan ayrılan Mali Hizmetler Başkanı İsmail Çelebi ve Uzmanı Hakan Uçak anısına düzenlenmiş olması, görüyoruz ki bu düşünce sağlıkta birlikteliğin en güzel örneklerinden, ben bu turnuvanın amacına ulaştığı düşüncesindeyim. Merhum kardeşlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Katılan tüm takım ve personeli kutluyorum. Turnuvanın düzenlenmesinde emeği geçenleri tebrik ederim dedi
Maç sonunda 1. kupasını Uşak İli Vali Yardımcıları Sayın Sait Topoğlu ve Mehmet Hulusi Kaya Taylan futbol takımına, Uşak Belediye başkan yardımcısı Hakan Uludağ 2. kupasını Elvan futbol takımına, Uşak İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Yalçın Atlı, Hilal Futbol Takımına 3. kupalarını verdiler. Ayrıca turnuvada en centilmen takım ödülü Banaz devlet hastanesi Futbol takımına ve turnuva gol kralı Deniz Kaya’ ya ödülleri verildi. Turnuvaya katılan tüm takımlara turnuva anısına plaket takdim edildi.

Turnuvanın final maçını Uşak İli Vali Yardımcısı Sait Topoğlu, Mehmet Hulusi Kaya, Uşak Belediye başkan yardımcısı Hakan Uludağ, Gençlik Spor İl Müdürü Şahin Memiş, Halk Sağlığı Müdürü Dr. Hasan Kaya, İl Afet ve Acil Durum Müdürü İsmail Karaalp, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu İl Koord. Cihan Karahan, Uşak İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Yalçın Atlı, İdari Hizmetler Başkanı Dr. Ahmet Mart, Hastanelerin yöneticileri ve çok sayıda sağlık çalışanı izledi.
Turnuva bitiminde kupa töreni yapıldı.

Kupa töreni sonunda katılımcılara yemek ikramı ve merhumlar için dua okunarak sona erdi.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER