UŞAK 13°C
Çok Bulutlu

SALONLARA SIĞMAYAN İKİLİ UŞAK’I SALLADIpost_views_couzz Görüntüleme

kategorisinde, 05 Mart 2016 - 20:21 tarihinde yayınlandı

TARTAN ve KAPIŞMAK UŞAK'I SALLADI (1) TARTAN ve KAPIŞMAK UŞAK'I SALLADI

SALONLARA SIĞMAYAN İKİLİ UŞAK’I SALLADI

‘KALBİN ANAHTARI’ KAVRAM SOHBETLERİ UŞAK’TA DOLDU TAŞTI

“KAVRAM SOHBETLERİ SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ OLMALI”

 

Türkiye’nin güncel sorunlarına kavramlar yoluyla çözüm arayan ikili; gazeteci, Yazar, Televizyoncu Aynur Tartan ve Davranış Bilimleri Uzmanı, Yazar Aşkım Kapışmak Uşak’ı salladı.

 

Salonlara sığmayan ikili Uşaklılardan büyük ilgi ve sevgi gördü. ‘Kalbin Anahtarı’ Kavram Sohbetleri Türkiye Turnesinin Uşak ayağı doldu taştı.  Gösteriden saatler önce kapıda, fuayede uzun kuyruklar oluştu. Pek çok Uşaklı kabalık yüzünden kapıdan geri döndü. Kalabalığa salonlar, sandalyeler, merdivenler hatta sahne bile yetmedi. Tartan, ayakta kalan onlarca kişiyi sahneye davet etti. Gösteri fuaye alanındaki kalabalık için barkovizyona yansıtıldı. Gecenin sonunda teşekkür için sahneye çıkan Başkan Av. Nurullah Cahan; “Kavram Sohbetleri’ni bir sosyal sorumluluk projesi olarak görüyoruz. Sevgiye, saygıya, sadakate, güvene, merhamete, mahremiyete, aidiyete, vicdana, hoşgörüye, dostluğa, dürüstlüğe, aile birliği ve bütünlüğüne en çok ihtiyacımızın olduğu bu günlerde Kavram Sohbetleri, Tartan ve Kapışmak Uşak’a, Uşaklılara ilaç gibi geldi” dedi. Cahan, en kısa sürede farklı bir kavramla Tartan ve Kapışmak’la tekrar birlikte olmak istediklerini dile getirdi.

 

Türkiye’nin her köşesine ulaşmak, inanlarla konuşmak, paylaşmak, dertleşmek ve dertleri hep birlikte aşmak istediklerini söyleyen ikili; gördükleri ilgi ve sevgiden çok memnun olduklarını ifade etti. Sıcak ev sahipliği için Başkan Av. Nurullah Cahan’a teşekkür eden Tartan ve Kapışmak, çok yakında farklı bir kavramla Uşaklıların gönüllerine ve sohbetlerine tekrar misafir olacak.

 

Bilginize sunar, ilginize teşekkür ederiz.

 

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER