UŞAK 14°C
Parçalı Bulutlu

ŞEHRİMİZİ KENDİ EVİMİZ GİBİ SAYIYORUZpost_views_couxm Görüntüleme

kategorisinde, 22 Şubat 2016 - 17:04 tarihinde yayınlandı

3 33 333

Kenti Kendi Evimiz Gibi Temizliyoruz

Uşak Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü İsmail Ünal mahallelerde dip köşe temizliğin devam ettiğini kaydederken, “Kentimizi kendi evimiz gibi sayıyor ve mahallelerimizi buna göre temizliyoruz” şeklinde konuştu.

Uşak Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Ekipleri mahallelerde kapsamlı temizlik çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Bu kapsamda son olarak Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde Cuma Pazarı mevkisi ve üst sokaklar baştan aşağı temizlendi. Çalışmalara Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Uludağ ve Temizlik İşleri Müdürü İsmail Ünal da eşlik etti.

Dip köşe temizliyoruz

Konu hakkında açıklama yapan Uşak Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü İsmail Ünal, “Amacımız kentimize temizlik anlamında kalite katmaktır” dedi. Mahallelerin kapsamlı temizlenmesini önemsediklerini ileten Ünal, “Temizlik İşleri Müdürlüğümüz kentimizin temizliğine farklı bir boyut kattı. Yaklaşık 2 yıldan bu yana birçok yeniliği kentimize hediye eden Belediyemiz mahallelerin dip köşe temizlenmesi adına da ciddi çalışmalar yapmaktadır. Her hafta tüm personelimizle belirlediğimiz mahalleri adeta kendi evimizcesine temizliyoruz. Yaptığımız uygulama hemşehrilerimizden beğeni aldı” dedi.

Temizlikte yenilikler

Kentte temizlik adına yeniliklerin süreceğini aktaran Ünal şunları söyledi: “Müdürlüğümüz temiz bir Uşak olma hedefinde emin adımlarla yolunda ilerlemeye devam edecektir. Temizliği yüzeysel düşünmek yerine daha detaylı düşünüyor ve planlamalarımızı yapıyoruz. Bu düşünceyle kentimizin ormanlarının temizliğinden yer altı çöp konteynırlarına, otobüs durakların temizliğinden park ve bahçelerin temizliğine ve yaşlılarımızın evlerinin bakımına kadar her şeyi yapıyoruz. Daha da ilerleyen bir düşünceyle çalışmalarda başarılı olacağız.”

 

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER