UŞAK 15°C
Parçalı Bulutlu

SERVET KUŞ: GERÇEK MİLLİYETÇİ, TOPU TACA ATMAYANDIRpost_views_covak Görüntüleme

kategorisinde, 19 Ekim 2015 - 14:14 tarihinde yayınlandı

qwqqqqq

AK Parti Uşak İl Başkanı Servet Kuş, Türkiye’nin geçirdiği zor günleri aklı selim düşünen ve cesaretli siyasetçiler sayesinde aşacağını söyledi. Son dönemlerde muhalefetin yaşanan terör saldırıları üzerinden siyaset yaparak AK Parti’ye zarar vermek istediğini ifade eden Servet Kuş, “Bir tarafta 13 yıldır, sahada basmadık yer bırakmayan ve halkımıza bugüne kadar verilmeyen haklarını ve önemli hizmetleri sunan AK Parti ve diğer tarafta topu hep taca atarak, ucuz muhalefet yapanlar var. 7 Haziran’dan bu yana Türkiye için canını dişine takan Başbakanımız ve AK kadrolar, topu asla taca atmayacak ve milletimiz için sorumluluklarını yerine getirecektir. Gerçek milliyetçilik halk için sorumluluk almaktır” dedi.

7 Haziran’da Türkiye’nin bir koalisyonu öngördüğünü fakat muhalefetin hayırcı tutumunu nedeniyle hükümetin kurulamadığını hatırlatan Servet Kuş, “7 Haziran’dan sonra her şeye hayır diyen ve milleti hükümetsiz bırakmak için adeta bir biriyle yarışan muhalefet, hala Türkiye için ortaya somut bir proje ortaya koyamıyor. Çünkü hiçbiri halkı gerçek anlamda düşünmüyor. AK Parti olarak 13 yıldır insanımıza hizmet yolunda büyük işler yaptık. Elbette bizim de eksik kaldığımız yönler oldu ve halkımızın bize verdiği mesajı anlayarak, beyannamemizi hazırladık. AK Parti, tecrübesi ve bugüne kadar verdiği sözleri tutan yönüyle, 1 Kasım sonrasında ülkemizi içinde bulunduğu sıkıntılardan bertaraf edecek tek siyasi oluşumdur” diye konuştu.

                UŞAK AK PARTİ KÖY TOPLANTILARINI TAMAMLADI

Partisinin kent merkezi ve ilçelerdeki köylerin hemen hemen hepsini ziyaret ettiğini belirten Servet Kuş, şöyle söyledi: “Bir birinden değerli 3 milletvekili adayımız, aday adayı olup da sıralamaya girmeyenler, belediye, ilçe ve teşkilatın diğer kademelerindeki başkanlarımızla birlikte Uşak’ı karış karış geziyoruz. 1 Kasım öncesi, ülkemiz üzerinde oynanan hain emelleri ve Türkiye’yi hedeflerinden nasıl vazgeçirmek istediklerini anlatıyoruz. Şu ana kadar köylerimizin neredeyse tamamı bitti ve ev toplantılarımız sürüyor. Genel seçimlere kadar, girilmedik gönül ve çalınmadık kapı bırakmayacağız.”

YORUM YAZBENZER HABERLER