UŞAK 10°C
Az Bulutlu

SERVET KUŞ: İLÇE TEŞKİLATLARIMIZLA GÖRÜŞ ALIŞVERİŞLERİMİZ DEVAM EDECEKpost_views_couyr Görüntüleme

kategorisinde, 24 Şubat 2016 - 12:36 tarihinde yayınlandı

r1 r2 r3

Banaz AK Parti İlçe Teşkilatı mensuplarıyla istişare toplantısı yapan AK Parti Uşak İl Başkanı Servet Kuş, “İlçe teşkilatlarımızla görüş alışverişlerimiz sürecek. Banaz’da teşkilatımız ve belediyemiz halkın menfaatine olan yararlı çalışmalar ortaya koyuyor. . Banaz’da ve AK Partili belediyelerin hizmet verdiği ilçelerde yaşam kalitesi her geçen gün artıyor. İl ve ilçe teşkilatları olarak, gelişimin sürdürülebilir olması için elimizden gelenin fazlasını yapacağız” dedi.

AK Parti Banaz İlçe Teşkilatı’nın Şubat ayı  Danışma Meclisi toplantısına katılan İl Başkanı Servet Kuş, Banaz Belediye Başkanı Zafer Arpacı ve İlçe Başkanı Süleyman Aydın ile ilçedeki gelişmeler hakkında istişarelerde bulundu. Banaz Belediyesi’nin projelerini anlatan Banaz Belediye Başkanı Zafer Arpacı, ilçede termal turizm ve tarımın canlanmasıyla ilgili çalışmalara ağırlık verdiklerini belirtti. İlçe Başkanı Süleyman Aydın, Banaz’da teşkilatın birlik ve bütünlük içinde olduğunu dile getirdi.  AK Parti Uşak İl Başkanı Servet Kuş, kentteki bütün ilçe, mahalle ve köy teşkilatlarını ziyaret ettiklerini belirterek, “Seçimden seçime değil, sürekli istişarelerde bulunan ve halkın sorunlarını dinleyen bir partiyiz. Bu noktada belediye yönetimi bizde olsun veya olmasın bütün ilçelerimiz bizim için önemli. Halkımızın sorunlarını ilçe teşkilatlarımızın yaptıkları görüşme ve incelemeler sayesinde daha net bir şekilde anlıyoruz. Birlikteliğimiz daim olacak ve hep birlikte halkımız için yararlı olacak çalışmalara imza atmaya devam edeceğiz” dedi.

Banaz’ın 30 Mart 2014 seçimlerinde AK belediyeciliğe önemli bir şans tanıdığını kaydeden Servet Kuş, “Banaz halkı, AK Partili belediyecilik hizmetlerinden yararlanmak için kararını verdi ve Belediye Başkanımız Sayın Zafer Arpacı’ya mührü teslim etti. O günden bu yana Banaz’da alt ve üst yapı çalışmalarında hissedilir bir artış var. Ayrıca ilçemizin tarım ve termal turizmde ilerlemesi için bir dizi proje kısa bir süre içinde hayat bulacak. Banaz’da ve AK Partili belediyelerin hizmet verdiği ilçelerde yaşam kalitesi her geçen gün artıyor. İl ve ilçe teşkilatları olarak, gelişimin sürdürülebilir olması için elimizden gelenin fazlasını yapacağız” dedi.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER