UŞAK 15°C
Az Bulutlu

SERVET KUŞ: OMUZ OMUZA SORUNLARIN ÜSTESİNDEN GELECEĞİZ274 Görüntüleme

kategorisinde, 14 Ağustos 2016 - 18:56 tarihinde yayınlandı

s1

AK Parti Uşak İl Başkanı Servet Kuş, partisinin 15. kuruluş yıldönümü nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı.

Partisinin Türkiye’ye hizmet için yola çıktığını ve bu noktada başarılı olduğunu söyleyen Servet Kuş, “Laf değil icraat düsturuyla hareket ederken devlet ve millet el ele, omuz omuza anlayışımızı da harfiyen yerine getirmeye çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz. Türkiye eski Türkiye değildir günü kurtarmaktan öte geleceğe dair büyük hedefleri olan bir ülkedir. Dünya’nın en büyük 10 ekonomisi arasında olmak için gayretlerimiz en üst seviyede devam ederken iç ve dış tehditlere karşı da mücadelemiz kararlı bir şekilde yürütülmektedir” dedi.

15 Temmuz’daki darbe girişiminin milletin kararlı duruşu ile bertaraf edildiğini kaydeden Kuş, “Bir yandan PKK bir yandan FETÖ bir yandan DAEŞ bir yandan YPG ve bir yandan bunların türevleri olan terör örgütlerine, bu terör örgütlerini kullananlara karşı mücadelemiz Allah’ın da yardımıyla devam etmektedir.

Son olarak FETÖ / PDY terör örgütünün darbe girişimin şanlı bir direnişle püskürten ve partimizin kuruluşundan itibaren artarak destek veren vatandaşlarımıza teşekkür ediyor.

Kundaktaki bebeğin gözlerinden yetmişine merdiven dayamış büyüklerimizin de ellerinden öpüyorum, bu davanın da bu kutlu yürüyüşün de kahramanları onlar bizler ise neferleriyiz” diye konuştu.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER