UŞAK 13°C
Sisli

TRENİN ALTINDA KALDIpost_views_couxg Görüntüleme

kategorisinde, 08 Nisan 2016 - 18:25 tarihinde yayınlandı

a222

Dün gece saat 24:00 sıralarında Çivril yolu üzerindeki hemzemin geçitte 39 yaşındaki Ali Osman Ardıçpınar trenin altında kaldı.

Edinilen bilgiye ve iddialara göre 112 acil komuta merkezine gelen ihbarda bir kişinin hemzemin geçit yakınlarında raylara yattığı ve intihara teşebbüs edeceği ihbarı üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri yönlendirildi.
İddialara göre intihara teşebbüs etmek için raylara yatan Ali Osman Ardıçpınar’ı fark eden tren makinistleri N.S. ile M.U. treni durdurmak için harekete geçti.

Olay yerine intikal eden polis ve sağlık ekipleri kimliği hastanede tespit edilebilen kişinin isminin Ali Osman Ardıçpınar olduğu öğrenildi. Çarpma nedeni ile başından ve vücudunun değişik yerlerinden darbe alarak ağır yaralanan Ali Osman Ardıçpınar, sağlık ekipleri tarafından ilk müdahalesini olay yerinde yaparak tedavisi için Uşak Devlet Hastanesi Acil Servisine kaldırıldı.

Polis ekipleri tren makinistleri N.S.ve M.U.isimli şahısları ifadelerine başvurulmak üzere karakola götürürken, yaralanan Ali Osman Ardıçpınar’ın kafatasında çatlak oluştuğu, hayati tehlikesinin devam ettiği ve yoğun bakımda tutulduğu öğrenildi.

Polisin olay ile ilgili çalışması devam ediyor.

 

 

 

 

 

 

kaynak: uhm

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER