UŞAK 17°C
Gök Gürültülü
Son Dakika Haberler
  • 16:48

TÜED UŞAK ŞUBE BAŞKANI ALİ ZORBA’DAN EMEKLİLERE BÜYÜK MÜJDEpost_views_covkl Görüntüleme

kategorisinde, 12 Şubat 2016 - 15:46 tarihinde yayınlandı

ALİ ZORBA

Türkiye Emekliler Derneği Uşak Şube Başkanı Ali Zorba’dan, ev sahibi olmak isteyen emeklilere büyük müjde!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından emeklileri ev sahibi yapmak için başlatılan ve geçtiğimiz aylarda derneğe kayıt yaptırarak ev sahibi olmak isteyen emeklilere Türkiye Emekliler Derneği Uşak Şube Başkanı Ali Zorba müjdeyi verdi.

Türkiye Emekliler Derneği Uşak Şube Başkanı Ali Zorba, “Geçtiğimiz günlerde Sayın Belediye Başkanımız Nurullah Cahan, ev sahibi olmak isteyen emeklilerimiz için yer tahsisini gerçekleştirdi. Sayın başkanımız ortalama 2 bin 700 metrekare Ilıcaksu başında bulunan Huzur Evi’nin hemen üst tarafında bir arsa ve Akse Çamlığı bölgesinde yine ortalama 3 bin metrekarelik bir arsayı emeklilerimiz için tahsis etti. Sayın Belediye Başkanımız Nurullah Cahan’a ve bizleri sürekli ziyaret ederek sorunlarımızı çözmek adına uğrayış gösteren Milletvekilimiz Alim Tunç bey’e sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.

Ayda 250 TL taksitle ev sahibi olmak isteyen emekliler için yapılan yer tahsisinden büyük mutluluk duyduklarını dile getiren Başkan Zorba, “Hemen hemen tüm emeklilerimize yetecek kadar konut inşa edilecektir. Temennimiz bir an önce inşaata hemen başlanıp, emeklilerimizi rahata ve huzura kavuşturmak olacaktır. Artık bundan sonra ki aşamada söz sahibi Belediye Başkanımız Nurullah Cahan ve TOKİ başkanımızdadır” dedi.

Etiketler:

YORUM YAZBENZER HABERLER